Yemin 277. bölüm izle [20 Ekim Salı] - Tek parça, Youtube ve Dailymotion izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin'de yeni bir gün daha izleyicilerle buluştu. Akşam saatlerinde izleyenleri ekran başına kilitleyen dizide konağın içinde yaşananlar yine olay olacak. Feride ve Emir'in aşk yolculuğundaki aksilikler son bulacak mı? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Yemin 277. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 20.10.2020, 11:36 20.10.2020, 12:02 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi olan Yemin'de gözler yeni bölüme çevrildi. Haftanın ilk gününde şiddetli bir sürece giren Emir ve Feride arasında yaşanacaklar şimdiden merak konusu haline geldi ve izleyiciler sabırsız. Bir an önce Yemin'i izleyerek sorularına cevap bulmak istiyor. Ayrıca Kemal ve Narin'in Kurmu ile mücadelesinde de yeni gelişmeler var. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Yemin 277. bölüm izle ve Yemin tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Yemin 276. bölüm özeti

Emir defalarca namusuna dil uzattığı ve hakaret ettiği Feride'ye yaptıklarından Songül'ün sözleri sonrasında büyük şok yaşamıştı. Songül, masayı kendi hazırladığını anlatınca dünya Emir'in başına yıkılmıştı. Kendisini affettirmek ister ancak bu kez de Semih tehlikesi ortaya çıkar. Semih, Feride'ye ilgi gösterir. Bu da Emir'i çileden çıkarır. Feride'yi kıskanır. Konuşmak isteyen Feride'yi odaya kiliteyen Emir'e sert yanıt gelir. Feride, odanın camını kırarak dışarı çıkar. Narin bir an gördüğünü zanneder ancak bu hayalden öte değildir. Kumru bir kez daha oyun için pusudadır. Yemin yeni bölümü ile bugün Kanal 7'de.

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 277. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 277. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 277. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 278. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 278. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 277. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 278. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?