Yemin 282. bölüm izle [1 Kasım Pazar] - Tek parça, Youtube ve Dailymotion izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin'de yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Emir ile Feride'nin doldudizgin ilerleyen aşk yolculuğunda bu akşam yeni bir perde daha açılıyor. Ayrıca Kumru'nun Kemal ve Narin üzerindeki planlarının işle yarayıp yaramayacağı da merak konusu. Kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için emin 282. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 01.11.2020, 06:59 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Yemin dünden itibaren yeni bölümleri ile hafta sonu da yayınlanmaya başladı. Yeni döneminde başarı hedefleyen dizinin bundan sonraki seyri ve izlenme konusundaki performansı merakla bekleniyor. Daha önce beş gün boyunca bir saatlik bölümlerle yayınlanan Yemin artık hafta sonunda iki saate yakın iki bölümle ekranlara gelecek. Bu durum izleyicileri sevindirse de gün sayısının azalması üzdü. Son olarak Semih ile hesaplaşmasına devam eden Emir'in Feride'ye karşı duygularında emin olup olmadığını denemesi sonrası neler yaşanacağı ilgiyle bekleniyor.Kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için emin 282. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Yemin 282. bölüm özeti

Emir, Feride'nin peşinden gitmiştir. Onu Semih ile kaldığı otelden almak ister ama yoktur. Nereye gittiğini öğrendiği Feride'nin izini bulan Emir, onu konağa getirir. Semih durumu test etmek adına yaptığı oyunda hedefine ulaşmıştır ve Emir'e, Feride'ye aşık olduğunu söyler. Emir bunu kabullenmez ama duygularından da emin olmak ister. Reyhan sonrasında bu duruma gelmesini anlamlandıramaz. Feride de ona karşı boş değildir ancak göstermek istemez. Emir, kolu sıyrılan ve yara oluşan Feride'ye ilaç getirir. Feride her ne kadar reddetse de hoşuna gider. Kemal ve Reyhan'ın yeni evinde olanlar olmuştur. Narin'in gözleri açılımştır ve ilk gördüğü kardeşi Kumru'nun kendisine yaptığı hainlik olmuştur. Çantasını hazırlarken ve krep yaparken Kumru'nun acımasızlığına tanık olan Narin, kardeşini, Kemal'in odasına girerken görür. Kumru Kemal'e iftira atmak ister. Narin de Kumru'nun hiç beklemediği bir tepki verir. Hepsi ve daha fazlası Yemin'in yeni bölümünde.

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 282. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 282. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 282. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 283. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 283. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 282. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 283. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?