Yemin 283. bölüm izle [7 Kasım Cumartesi] Emir ve Feride öldü mü? - Tek parça, Youtube izle

Karamel Yapım imzasıyla hafta sonunda yayınlanmaya devam eden Yemin'in ilk günü ekranlara geldi. Emir ve Feride arasındaki aşk yolculuğunda bugün bambaşka bir gün izleyicileri bekliyor. Ancak kötü giden olaylar da var. Emir ve Feride öldü mü? Kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için emin 283. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 07.11.2020, 11:09 07.11.2020, 11:25 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Yemin'de yeni dönem geçen hafta başlamıştı. İzleyiciler artık beş değil iki gün boyunca izleyebilecekleri dizilerine bugün de kavuşuyor. İki günde ikişer bölümlük sürelerle seyircilerin karşısına çıkacak olan yapımın yeni gününde neler yaşanacağı da merak konusuydu. Son olarak Semih tehdidinden kurtulan Emir, Feride ile yakınlaşmaya başlamıştı. Feride de Emir'e karşı duyguları olduğunu yavaş yavaş hissediyordu ama ortada net bir durum yoktu. Gittikleri davette el ele tutuşmaları ve gazetecilerin kendilerini çekmesi sonrasında olanlar ise bir felaketi beraberinde mi getirecek? Aracıyla son sürat giden Emir ve Feride ölecek mi? Kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler için Yemin 283. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Yemin 283. bölüm özeti

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi olmasına rağmen hafta sonuna kaydırılan Yemin'de cumartesi ve pazar günleri sabırsızlıkla bekleniyor. Geçtiğimiz haftanın ikinci bölümünde izleyiciler ekran başına kilitlenmiş ve bugünü beklemeye başlamıştı. Yayınlanan fragman da onları heyecanlandırmıştı. Ancak sonunda yaşananlar da üzmüştü. Emir, giyimi ve güzelliğinden etkilendiği Feride'ye doğru daha da yaklaşır. Ateş bacayı sarmıştır artık. İlgisini daha da fazla belli eden Emir'e karşılık gelecek mi? El ele iken fotoğrafları çekilen Emir, kendisine sorulan 'Rahmetli eşinizi Feride Hanım sayesinde mi unuttunuz?' sorusu karşısında çılgına döner. İki gazeteciye de yumruk atar. Ardından da aracını son sürat sürmeye başlar. Bu sırada da Feride yavaş gitmesi konusunda uyarırken kaza olacağı anda fragman bitti. Bu andan itibaren birçok kişi Emir ve Feride öldü mü? sorusunu sordu. Hepsi ve daha fazlası Yemin'in yeni bölümünde.

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 283. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 283. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 283. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 284. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 284. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 283. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 284. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?