Yemin 420. bölüm izle | Yemin Youtube, Kanal 7, tek parça ve full izle - 16 Nisan Cumartesi

Türkiye'nin en çok seyredilen hafta sonu dizisi Yemin'de yeni bir hafta daha başladı. Birbirinden değerli oyuncuları kadrosunda barındıran yapımda bugün de Tarhun ailesinin başına gelenler izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Emir, Savaş ve Beyhan'a karşı savaşını sürdürür. Kemal'in konağında ise Yıldız'ın Meltem'in adamı olduğunu söyleyen Münevver tüm planları altüst eder. Yemin 420. bölüm izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de bölüme dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Televizyon 16.04.2022, 12:30 Burak ZİHNİ
Yemin 420. bölüm izle | Yemin Youtube, Kanal 7, tek parça ve full izle - 16 Nisan Cumartesi

Yemin dizisinin 420. bölümü 16 Nisan 2022 Cumartesi günü Kanal 7'de yayınlandı. İşte Yemin dizisinin yeni bölümünü tek parça full seyredebileceğiniz link. Yemin Son Bölüm izle.

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Yemin'de yeni bir haftanın daha sonuna gelindi ve sıra yenisinde. Tarhun ailesinin başından geçenlerin anlatıldığı dizide yine olaylar eksik olmuyor. Emir bu kez Kasım Ağa'nın ailesi ile karşı karşıyadır. Yiğit kaçırılmıştır. Babası da onun peşinden gelir ancak istediğini henüz bulamaz. Oğlu için mücadele vermeye hazır olan Emir gözünü karartmıştır. Kemal ve Narin ise jandarma sürprizi ile karşılaşır. Bundan sonra ne olacağı da merak konusudur. Yemin 420. bölüm Youtube, Kanal 7, tek parça ve full izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.


 

Yemin 420. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Yemin, dördüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor. Yemin dizisi dördüncü sezonuyla Cuma 21.15’te, Cumartesi- Cumartesi ise 19.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında oluyor. Yaşadığı zorlukları geride bırakmaya çalışan Emir, yeni bir hayata adım atar. Oğlu Yiğit’le birlikte ailesini de alıp şehirden uzak bir çiftliğe yerleşir. Emir, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir hayat sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik hayatı, baba oğul arasında çok güçlü bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur. Emir ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir? Öte yandan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen zamanda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, huzurlu bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki görevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonra bazı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, zorlu bir sınav beklemektedir. Dördüncü sezonda Yemin izleyicilerini hangi sürprizler bekliyor? Yemin dizisi Cuma 21:15’te, Cumartesi-Cumartesi 19:00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…

setenay süer

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanı


Yemin 420. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?