Yeni Hayat 7. bölüm tek parça full HD izle | Yeni Hayat 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'de başlayan yayın hayatı ile izleyicileri ekran kilitleyen Yeni Hayat bu akşam da yerini alıyor. Yaşanacakların sabırsızlıkla beklenildiği ve artık izlenmek istenen dizinin yeni bölümü de nefes kesecek. Hikayesi ile herkesi etkileyecek olan Yeni Hayat 7. bölüm tek parça full HD izle seçenekleri ile haberimizde yer alıyor. Yeni Hayat 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Televizyon 15.10.2020, 08:27 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan Kanal D'de dizi dünyasına bir yapım daha katıldı. Perşembe günleri Yeni Hayat izleyicisiyle buluşuyor. Kadrosunda bulundurduğu önemli oyuncularla iddialı bir giriş yapmak isteyen diziyi şimdiden sabırsızlıkla bekleyen seyirciler de bulunuyor. Sahip olduğu hikaye ve senaryo ile de güne damga vurrmak amacında olan Yeni Hayat'ın çıktığı serüvendeki yolculuğunun nasıl devam edeceği de merak ediliyor. Yeni Hayat 7. bölüm tek parça full HD izle seçenekleri ile haberimizde yer alıyor..
 


Yeni Hayat 7. bölüm özeti

Timur’a karşı güçlerini birleştirirken ilişkilerini de farklı bir boyuta taşıyan Adem ile Yasemin, yeni planlar yapmak istemektedir. Bu sırada Timur’un yeni ortağı belli olmuştur. Yasemin Timur’la birlikte katıldığı yemekte yeni ortağın kim olduğunu görünce yapılan tüm planlar da suya düşer. Yeni ortak Yasemin’e Adem’den uzak durmasını söyler. Adem’ de bu durumdan rahatsız olmuştur. İşin arkasında kimlerin olduğunu araştırmak için Rasim’le stratejilerini değiştirmeye karar verirler. Bu sırada Nevin, Ferda konusunda artık iyice köşeye sıkışmıştır. Kendi başına karanlık bir plan yapar. Bu planla istemediği bir şey yapmak zorunda kalacak ve her şey daha da kötüleşecektir. Timur Bekir’le Abdullah’ın ölümünden zarar görmemek için yeni hamleler yaparken, çember Adem ve Yasemin için daralmaktadır.

Yeni Hayat konusu

Yasemin ve Adem’in telefonlarına gönderilen şantaj mesajı onlar için tehlikeli bir hale dönüşmeye başlar. Adem, Timur ile birlikte Yasemin’i kaçıranların peşine düşerken Yasemin ise evde şantaj mesajını kimin gönderdiğini  araştırmaktadır. Bu konuda ona en büyük yardımı Fatma vermektedir. Diğer tarafta Nevin içine çekildiği bilinmezliği aşmanın yollarını aramaktadır. Tüm bunlar olurken Adem ve Yasemin kendilerini daha önceden ayarlanmış bir konferans sebebiyle başka bir şehirde bulurlar. Bu durum aynı zamanda Adem’in Yasemin’in birbirlerini daha iyi tanımasına da imkan oluşturacaktır. Herkesi bekleyen sürpriz ise hiç ummadıkları anda ortaya çıkacaktır. 

Yeni Hayat 7. bölüm izle

Perşembe günlerinin zirve adaylarından biri olan Yeni Hayat'ın 7. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Yeni Hayat'ın 7. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

 

Yeni Hayat 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Yeni Hayat 8. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa Kanal D.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?