Zuhal Topal'la Sofrada 15 Aralık Salı yarışmacısı Büşra Marhan kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada'nın 15 Aralık 2020 Salı tarihinde yayınlanacak olan 497. bölümünde yarışacak isim açıklandı. Buna göre kayınvalidesi ile birlikte mutfağa girecek gelin Büşra Marhan oldu. Kendisi hakkındaki araştırmalar da başladı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 15 Aralık Salı yarışmacısı Büşra Marhan kimdir? İşte detaylar...

Televizyon 15.12.2020, 15:17 15.12.2020, 16:26 Burak ZİHNİ

Pazartesi başlayan 100. haftasıyla izleyicileri bir kez daha ekran başına kilitleyen Zuhal Topal'la Sofrada'da adım adım 500 bölüme doğru gidiliyor. Birbirinden renkli gelin ve kayınvalidelerin ağırlandığı ve ekranlara getirildiği yarışmada bugünün gelini Büşra Marhan oldu. Genç isim hakkında birçok kişi sorgulamalarda bulunup internetteki bilgileri öğrenmek istiyor. Zuhal Topal'la Sofrada 15 Aralık Salı yarışmacısı Büşra Marhan kimdir? Detaylar haberimizde.


Büşra Marhan kimdir?

Bugün 15 bin lirayı kazanacağı performansa imza atmak isteyen Büşra Marhan Trakyalı. 5 yıllık evli. 1 çocuk annesi. İddialı gelin tuttuğunu koparıyor. 23 yaşında. 1 çocuk sahibi. İkizler burcu. Liseyi zor şartlar altında evinde çalışarak tamamladı. Üniversiteye hazırlanıyor. Deli dolu ve şakacı biri. Küçük yaşlarından bu yana akciğer hastası. Bu sebeple sesinde sorun olduğunu ifade ediyor. Ancak bu durum hiçbir zaman olumsuz bir sounç doğurmamış. Kendisiyle barışık ve mutlu bir insan Büşra Marhan. Misafirperverliği göz kamaştırıyor.

zuhal topal'la sofrada büşra marhan

zuhal topal'la sofrada büşra marhan

zuhal topal'la sofrada büşra marhan

zuhal topal'la sofrada büşra marhan

zuhal topal'la sofrada büşra marhan


Zuhal Topal'la Sofrada Suzan Gökmenler

Zuhal Topal'la Sofrada Gül Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Gülşen Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Hülya Karaca Ataş

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Marhan

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});