Zuhal Topal'la Sofrada 16 Ekim Cuma yarışmacıları Mavi Topal ve kaynanası Hanife Topal kimdir?

FOX TV'nin sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da bir hafta daha sona eriyor. Dört gelin ve kayınvalidenin kıyasıya rekabetinde artık gözler son ekibe çevrildi. Yani Mavi Topal ve sürekli gülen ve kahkaha atan kayınvalide Hanife Topal'a. İkilinin performansı günün ve haftanın kaderini belirleyecek. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 16 Ekim Cuma yarışmacıları Mavi Topal ve kaynanası Hanife Topal kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 16.10.2020, 14:05 16.10.2020, 15:51 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada 16 Ekim Cuma yarışmacıları kimdir? sorusu günün en çok konuşulan kounlarından biri haline geldi. Sebebi ise kayınvalide yarışmacının sürekli gülmesi ve kahkaha atması. Rakibelerinden zaman zaman eleştiriler de alan ancak Zuhal Topal'ın tolere ettiği Hanife Topal ile gelini Mavi Topal bugün 15 bin lirayı kazanabilmek adına emek verecek. Ancak işleri hiç de kolay değil. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 16 Ekim Cuma yarışmacıları Mavi Topal ve kaynanası Hanife Topal kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.Zuhal Topal'la Sofrada Mavi Topal kimdir?

14 yıllık evli. 4 çocuk sahibi. Aslen Erzurumlu.


mavi topal


Hanife Topal kimdir?

Zuhal  Topal'la Sofrada tarihinin en güler yüzlü kayınvalidesi. Sürekli gülüyor. Gelini ile efsane bir menü hazırladı. Final günü ödülü kazanmak istiyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?