Zuhal Topal'la Sofrada 19 Ekim Pazartesi yarışmacısı İnci Şengül ve kayınvalidesi Beyhan Şengül kimdir?

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftası başladı. 19 Ekim - 23 Ekim yarışmacıları açıklandı ve ilk günün yarışmacı belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 19 Ekim Pazartesi yarışmacıları İnci Şengül ve kayınvalidesi Beyhan Şengül kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 19.10.2020, 16:37 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada 19 Ekim Pazartesi yarışmacısı kimdir? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı programda haftanın yeni gelin ve kayınvalideleri tek tek tanıtıldı. Gözler bugünün ilk yarışmacılarına çevrildi. Yani İnci Şengül ve kaynanası Beyhan Şengül'e. Kendilerine verlen sürede rakiplerine en iyi yemekleri yapmak, sunumlarla onlara hitap etmek ve lezzetleri ile de yüksek puan almak isteyen gelin ve kayınvalide hakkındaki bilgiler de merak konusu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada İnci Şengül ve kayınvalidesi Beyhan Şengül kimdir? İşte detaylar...


İnci Şengül kimdir?

32 yaşında. 4 yıllık evli. Türkçe öğretmeni. Aslen Çanakkaleli.

zuhal topal'la sofrada aysun sığındın

zuhal topal'la sofrada hülya


zuhal topal'la sofrada gamze oktay

zuhal topal'la sofrada emine

zuhal topal'la sofrada inci


Beyhan Şengül kimdir?

Gelini ile birlikte birincilik adına mücadele verecek olan Beyhan Hanım Diyarbakırlı. Eleştiri makinesi. Hata yapan dilinden kurtulamaz. 15 bin lirayı almaya geldi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138