Zuhal Topal'la Sofrada 4 Haziran Perşembe Burcu Topluoğlu kaç puan aldı? Menüsü ve yemekleri

Türkiye'nin en lezzetli, en rekabet düzeyi yüksek ve en samimi yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü ile karşınızdayız. Hafta finali öncesindeki son performansı sergileyecek isim ise Burcu Topluoğlu. Hünerleriyle kayınvalideleri ve Zuhal Topal'ı etkilemek isteyen genç yarışmacının işi hiç de kolay değil. Zuhal Topal'la Sofrada 4 Haziran Perşembe Burcu Topluoğlu kaç puan aldı? Menüsü ve yemekleri haberimizde. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 04.06.2020, 18:32 04.06.2020, 19:00 Burak ZİHNİ

FOX TV'nin eğlence programı Zuhal Topal'la Sofrada 414. bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Pazartesi günü Serpil Ateşoğulları ile başlayan hafta salı günü Ebru Çiftçi Usta ve dün de Yasemin Garip ile devam etti. Bugünkü yarışmacı da belirlendi. Marifetleriyle sofraları donatacak ve puanlarını alacak isim Burcu Topluoğlu oldu. Kendisine verilen sürede en iyi işi çıkarmak isteyen genç yarışmacı, Yasemin Hanım'ın performansından sonra yapabileceği kapasitenin de üstüne çıkmak zorunda. Sınırların zorlanacağı ve zaman zaman gerilimin de artacağı bölümde yine çok şaşılacak durumlara tanıklık edilecek. Haftanın dördüncü günündeki yemekler ve puanlar merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 4 Haziran Perşembe Burcu Topluoğlu kaç puan aldı? Menüsü ve yemekleri haberimizde.
 

Zuhal Topal'la Sofrada 4 Haziran Çarşamba 414. bölüm fragmanı

Burcu Topluoğlu ve kayınvalidesi Şenay Topluoğlu'nun yarışacağı Zuhal Topal'la Sofrada 4 Haziran Perşembe 414. bölüm fragmanı yayınlandı. Kayınvalidesinin rakibine 8 puan verdiğini öğrenen Burcu Hanım şoke olduğunu anlattı. Sofra düzeni kuruldu, yemekler gelmeye başladı ve tartışmalarda dozaj yükseldi. Yeni bölümde gerilim yine güne damga vuracak. Sedef Hanım ile Burcu Hanım arasındaki söz savaşı da dikkat çekti. Burcu Hanım kendisine bu ifadelerin ardından 'Siz bana neden dik dik konuşuyorsunuz?' sorusunu sordu. Zuhal Topal'la Sofrada 16:00'da FOX TV'de.
 

Kadınbudu ana yemek mi ara yemek mi?

Dün yayınlanan bölümde yarışan Yasemin Garip'in yemekleri tartışma konusu oldu. Her ne kadar yüksek puan alsa da menüsündeki kadınbudu köftenin ana yemek mi ara sıcak mı yoksa meze mi olduğu yönünde kayınvalidelerin eleştirileri ve tespitleri oldu. Yasemin Hanım ise kendisini savundu ve ama yemek olarak servis edilebildiğini anlattı. 

Burcu Topluoğlu kimdir?

Bugün yarışacak yarışmacıyı da sizlere tantımak istiyoruz. Burcu Topluoğlu 29 yaşında. 2 çocuk annesi. Sivri dilli, atarlı ve sofrası adından söz ettiriyor. Kayınvalidesi Şenay Hanım da muzu sevmiyor. Evine dahi sokmuyor. Gerçek ismini öğrenenler donup kalıyor. Gelinine çok güveniyor.


Zuhal Topal'la Sofrada puan durumu

Yarın hafta finali ile yayınlanacak olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın ilk gününde yarışan Serpil Ateşoğulları 26 puan aldı ve önemli bir avantajı kaybetti. Ki ikinci gün Ebru Hanım da kendisini geçti. O da diğer rakiplerinin performansına göre 15  bin lirayı hedefliyordu ama olmadı. Dün yarışan Yasemin Hanım rekor sayılabilecek bir puanla yarışmada iz bıraktı. Genç yarışmacı 38 puan aldı ve ilk sıraya yerleşti. Güncel puan durumu aşağıda yer almaktadır;

Serpil Ateşoğulları: 26 (elendi)
Ebru Çiftçi Uysal: 30 (elendi)
Yasemin Garip: 38 
Burcu Topluoğlu: Yarışmadı
Tuğba Yerlikayaoğlu: Yarışmadı

 


 

Burcu Topluoğlu hangi yemekleri yaptı?

Haftanın dördüncü yarışmacısı olan Yasemin Garip'in bugün yaptığı yemekler özellikle yarışmacıların yanısıra ev hanımlarını da yakından ilgilendiriyor. Evlerinde oluşrurmak istedikleri menüler üzerinde çalışan kadınların rehber olarak belirlediği yarışma ilgiyle takip ediliyor. Birincilik mücadelesi verecek olan Burcu Hanım'ın menüsü ve yemekleri haberimizde yer alacak.

zuhal topal'la sofrada


 

Burcu Topluoğlu kaç puan aldı?

Cuma günü beş gelin ve kayınvalidenin açıklanacak olan puanlarla birlikte alacağı sıralamanın en üstüne yerleşmek isteyen Burcu Hanım tüm hazırlıklarını tamamladı ve yarışmaya hazır. Hem kyınvalideleri hem de Zuhal Topal'ı etkilemek için mutfağa girip kollarını sıyıracak olan genç yarışmacının alacağı her puan da merakla bekleniyor. Final öncesindeki son bölümde kaynanaların kendisi için belirlediği puanlar da haberimizde yer alacak. Yine Zuhal Topal'ın kaç puan verdiğini de haberimizde görebilirsiniz.

Ayfer Hanım: 7 puan
Özden Hanım: 5 puan
Hatice Hanım: 4 puan
Sedef Hanum: 5 puan
Zuhal Topal: 7 puan
Toplam: 28 puan


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?