Zuhal Topal'la Sofrada'da Neslihan Bayat güzelliğiyle büyüledi

FOX TV'nin sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın pazartesi günü başlayan yeni haftasında yarışmacı isimler de açıklanmıştı. Üç gelin ve kayınvalidenin ter döktüğü haftada sıra bugün Özge Onarıcıoğlu'na geldi. Performansıyla 15 bin liralık ödülün sahibi olmak isteyen genç gelinin kayınvalidesi Neslihan Bayat ise hafta başından bu yana geüzelliği ile dikkat çekti.

Televizyon 10.09.2020, 15:03 10.09.2020, 15:55 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada'da Neslihan Bayat güzelliğiyle büyüledi

İkinci sezonuna geçen hafta merhaba diyen Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümleri yayınlanmaya devam ediyor. Pazartesi açıklanan yarışmacı gelin ve kayınvalideler mutfağa girmeyi ve en yüksek puanı alabikmek adına gayret göstermeyi sürdürüyor. Buguün ise sıra Özge Onarıcıoğlu'na geldi. Ankara'dan programa katılan Onarıcıoğlu'nun kayınvalidesi ise hafta başından bu yana güzelliği ile konuşuluyor. Genç görünümü ve mutevazı tavırları ile adından bahsettiren Neslihan Bayat, binlerce kişi tarafından da internette arandı.

 

Sosyal medyada da konuşuldu

420 bölümü geçen yayın hayatında birçok gelin ve kayınvalideyi konuk eden Zuhal Topal'la Sofrada'da Neslihan Hanım da izleyicilerin ilgi odağı oldu. Kendisi ile ilgili birçok yorum yapıldı. Eğer takip etmek isterseniz Instagram hesabı @neslihanbayat'tır. 


Zuhal Topal'la Sofrada Neslihan Bayat kimdir?

47 yaşında olan Neslihan Bayat, Ankara Balalı. 2 erkek, 2 gelin ve 1 torun sahibi. Lise mezunu olan Neslihan Hanım, aile şirketlerinde çalışıyor. Yarışmaya katıldığı gelini Özge Hanım ile de arkadaş gibi. Bunu da her fırsatta gösteriyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Neslihan Bayat

Zuhal Topal'la Sofrada Neslihan Bayat


Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?