Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 11 Eylül Cuma

Türkiye'nin en çok izlenen günlük yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın bir haftası daha sona eriyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı programda birinci ve 15 bin liranın sahibi belli olacak. Bugün yarışacak olan Gülseher Rüstemoğlu'nun ardından finale geçilecek ve sonuçlar lar açıklanacak. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 11 Eylül Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 11.09.2020, 13:28 11.09.2020, 13:40 Burak Zihni

Geçen hafta yeni sezonuna başlayan ve yoluna tüm hızı ile devam eden Zuhal Topal'la Sofrada'nın bir finali ile daha karşınızdayız. FOX TV'nin sevilen programında yine 15 bin lira heyecanı yaşanacak. Puanlar birbirlerine yakın ve Gülseher Rüstemoğlu'nun performansı her şeyi değiştirebilir. Diğer yandan Gamze Çetinkal da rakibesinin mutfaktan çıkaracağı sonucu bekliyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 11 Eylül Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.

 

Bu hafta kim yarıştı?

Yeni sezon ikinci haftasında ilk gün olarak Ayşe Aslandoğdu yarıştı. İkinci gün ise Gamze Çetinkal kayınvalidesi ile rakibelerini ağırladı. Hafta ortasında Duygu Vezir Güzel birincilik için kolları sıvadı. Dün de Özge Onarıcıoğlu ve kayunvakidesi Neslihan Bayat'ı izledik. Bugün üse Gülseher Rüstemoğlu final performansı ile seyircilerin karşısına çıkacak.. 

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı?

Yarışmada alınan puanlar neticesinde bir takım birinciliği elde edecek. Ödül de 15 bin lira. Açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?