Zuhal Topal'la Sofrada Necla Terzioğlu kimdir? - 24 Kasım Salı yarışmacısı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'da haftanın ikinci gününe gelindi. Dün başlayan programda bugün rakibelerini ağırlayacak ve Zuhal Topal'ın yanında oturacak kayınvalide Necla Terzioğlu oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Necla Terzioğlu kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 24.11.2020, 14:45 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Necla Terzioğlu kimdir? sorusunun yanıtı bugün arştırılmaya başlandı. Yarışmacının ikinci gününde gelini Sibel Terzioğlu ile birlikte birincilik mücadelesi verecek olan Necla Hanım finalde 15 bin lirayı da kazanmak istiyor. Bunun için de gelininin kusursuza yakın bir performans göstererek yüksek puanları alması be finalde adını en üst sıraya yazdırması gerekiyor. Necla Terzioğlu ile ilgili derlediğimiz haberimizde kendisine yönelik bilgileri bulabilir ve detayları okuyabilirsiniz.


 

Necla Terzioğlu kimdir?

Bugünden itibaren gelinine siper olacak, onun haklarını koruyacak ve rakibelerine karşılık mücadele verecek Necl Hanım İstanbul kadını. Ağır duruşu ile sofralarda fark yaratıyor. Mutfakta da oldukça titiz.

Zuhal Topal'la Sofrada Bilge Aslı Erkuş

Zuhal Topal'la Sofrada Sibel Terzioğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Figen Acar


Zuhal Topal'la Sofrada Ariz

Zuhal Topal'la Sofrada Melike Tuncel

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?