Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Nisan 2022 Salı puanları | Yusuf kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok seyredilen yemek yarışmalarından biri olmayı sürdüren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftasındaki ikinci günü başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sürdürdükleri zorlu maratonun ikinci gününde yarışacak isim Yusuf Gökkuş olarak açıklandı. Genç yarışmacı kendi gününde elde edeceği puanlarla adını zirveye yazdırmak amacında. Bunun için de elini hızlı tutmak ve lezzetini ayarlamak zorunda. Peki, Yusuf kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Nisan 2022 Salı puanları haberimizde yer alıyor.

Televizyon 12.04.2022, 14:39 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Nisan 2022 Salı puanları | Yusuf kaç puan aldı?

Zuhal Topal'ın sunuculuk koltuğunda oturduğu Yemekteyiz'de dün başlayan 31'inci hafta bugün ikinci bölümüyle devam ediyor. Mülkiye'nin ardından bugün yarışacak isim Yusuf Gökkuş olarak açıklandı. Kendisine verilen sürede önce alışverişini yapacak ardından da mutfağa girerek birincilik için kolları sıvayacak genç aşçıdan beklentiler yüksek. Fragmanda yaşananlar da herkesi sabırsızlandırıyor. Peki, Yusuf kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 12 Nisan 2022 Salı puanları haberimizde yer alıyor.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yusuf kimdir?

Bu haftanın en iddialı isimlerinden biri olarak yarışmada yer alacak Yusuf Gökkuş Nişantaşı Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü öğrencisi. Mutfakla olan ilişkisi oldukça profesyonel ve kendisini buraya adamış bir isim. Çok farklı sunumlarla rakiplerinin karşısına çıkacağını söyledi ve iddiasını ortaya koydu. Kendisine çok güveniyor ve 15 bin lirayı kazanacağından emin. Haftanın diğer erkek yarışmacısına 'Siz benden büyüksünüz ama öğreneceğiniz' çok şey var diyerek meydan okudu. Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yusuf Gökkuş Instagram hesabı @yusufgokkus1'dir.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mülkiye Öztürk Bahşi

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Filiz Ergül Kılıç

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hilal Bölüm Demirsoy

Zuhal Topal'la Yemekteyiz ErdemZuhal Topal'la Yemekteyiz Yusuf Gökkuş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ


zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yusuf menüsü ve puanları

Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Mülkiye hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen genç yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.

Erdem X
Filiz X
Mülkiye X
Hilal X
Zuhal Topal X
TOPLAM: XX
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?