Zuhal Topal'la Yemekteyiz 26 Mayıs 2022 Perşembe puanları | Aynur Bakır kaç puan aldı?

Gastronomi kenti Gaziantep'in müthiş mutfak lezzetlerinin yer aldığı Gelinim Mutfakta'da 184. bölüm ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sergilediği zorlu maratonun yeni gününde Aynur Bakır yarışacak. Denyimli yarışmacı kendisine verilen sürede elinden gelenin en iyisini yapmak üzere mutfağa girecek ve ardından puanlarını alacak. Yarınki final etabında 15 bin lirayı kazanmak isteyen Bakır'dan beklentiler de büyük. Peki, Aynur Bakır kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 26 Mayıs 2022 Perşembe puanları haberimizde.

Televizyon 26.05.2022, 14:44 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 26 Mayıs 2022 Perşembe puanları | Aynur Bakır kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatını sürdüren Yemekteyiz'de yeni bir güne daha merhaba deniyor. Beş yarışmacının amansız rekabetine sahne olan programdaki yarış bugün nefes kesecek. Haftanın dördncü gününde evinde rakiplerini ağırlayarak yemeklerini hazırlayacak ve onlardan puan alacak isim Aynur Bakır olarak açıklandı. Zor anlar yaşayan ve işi kolay olmayan genç yarışmacının performansı da sabırsızlıkla bekleniyor. Seyirciler bir an önce verilen puanları merak ederek araştırmalada bulunuyor. Peki, Aynur Bakır kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 26 Mayıs 2022 Perşembe puanları haberimize yer alıyor. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aynur kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettiren yarışmacılarından biri olması beklenen Aynur da rakibi İlayda'yı eleştirirken görüldü. Tavuk çorbası olarak eleştirdiği İkayda'nın lezzeti için tepki de gördü. Furkan kendisini korumaya çalıştı ancak güzel yarışmacının hışmına uğradı. Aynur'un Instagram hesabı bilinmemektedir.

  • Aslen Gaziantepli
  • Gaziantep de yaşıyor
  • Çabuk sinirlenen biri
  • Mesleği Kuaför
  • İki çocuk annesi
  • Kendisinden emin biri
  • Servis hızına çok dikkat ediyor


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aynur Bakır menüsü ve puanları

Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Aynur Bakır hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen genç yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.
 

Furkan X
Sedanur X
Ferhat X
İlayda X
Zuhal Topal X
TOPLAM: XX

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande

zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İremselin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?