Zuhal Topal'la Yemekteyiz 26 Nisan 2022 Salı puanları | Yavuz kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olmayı sürdüren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın ikinci günü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının iddiasını ortaya koyduğu programda bugün yarışacak isim de belirlendi. Mutfağa girerek elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak olan Yavuz Balcı ardından rakiplerinden puan alacak. Zuhal Topal da cuma günü finalde kendi puanını açıklayacak. Beklentilerin yüksek olduğu yarışmacı Hatay mutfağından esintiler sunacak. Seyirciler de kendisinin puanlarını ve menüsünü öğrenmek amacıyla araştırmalarda bulunuyor. Peki, Yavuz kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 26 Nisan 2022 Salı puanları haberimizde yer alıyor.

Televizyon 26.04.2022, 14:39 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 26 Nisan 2022 Salı puanları | Yavuz kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak yayın hayaytını sürdüren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bir haftaya daha merhaba dendi ve ilk gün geride kaldı. Beş yarışmacının kendi günlerinde market alışverişi yaptıktan sonra mutfağa girdiği zorlu maratonda bugün Yavuz Balcı kendisine verilen süreyi değerlendirmek üzere önce market alışverişini yapacak ardından da mutfağa girecek. Her anında lezzet var olan program bugün zaman zaman gerginliklerin de yaşandığı bir bölümle ekranlara gelecek. Neslihan'ın masadan kovulacağı günde genç yarışmacının alacağı puanlar da şimdiden merak konusu ve bir an önce öğrenilmek isteniyor. Peki, Yavuz kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 26 Nisan 2022 Salı puanları haberimizde yer alıyor.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yavuz kimdir?

Bugün başlayan 33'üncü haftanın yarışmacılarından biri olan Yavuz aslen Hataylı. Belen kebabı ve künefe ile izleyicilerin karşısına çıkan genç yarışmacı yorumları ve tavırlarıyla adından çok söz ettirecek gibi gözüküyor. Ki bir keresinde nasadaki tabakları toplamakla tehdit ettiği rakiplerine acımasız davranmayı ihmal etnedi. Diğer yandan Neslihan'ı da sofradan kovarak şimşekleri üzerine çekti. 27 yaşında olan Yavuz, estetisyenlik yapıyor. İstanbul Beylikdüzü'nde yaşıyor. Kenidsi bekar. Instagram hesabı @yvz_blcc'tir.

zuhal topal'la yemekteyiz neslihan şengül


zuhal topal'la yemekteyiz ışık

zuhal topal'la yemekteyiz yavuz balcı

zuhal topal'la yemekteyiz suna

zuhal topal'la yemekteyiz ozan pelit


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yavuz menüsü ve puanları

Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Yavuz hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen genç yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ


zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Işık X
Neslihan X
Ozan X
Suna X
Zuhal Topal X
TOPLAM: XX
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?