Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ahmet kimdir? Ahmet Özyer kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmayı sürdüren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta tüm hızı ile devam ediyor. Birbirinden iddialı yarışmacılar arasından Ahmet Özyer de bu haftaya damga vurmaya kararlı ve kendisi hakkında çok sayıda araştırma yapılıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ahmet kimdir? Ahmet Özyer kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 30.05.2022, 15:33 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ahmet kimdir? Ahmet Özyer kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Dual Yapım imzasını taşıyan ve her bölümüyle binleri ekran başına kilitleyen Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta bugün başlıyor. Pazartesiden cumaya 15 bin lira için yarışan yarışmacıların boy gösterdiği programın yeni haftasında Zuhal Topal yine renkli bölümlerle karşımıza çıkacak. Fragmanda yayınlanan ve yeni bölümde tanıtılan isimlerden biri olan Ahmet ilk andan dikkat çekmeyi başarmıştı. Kendisi belirlenen günde mutfağa girecek. Hakkında da pek çok sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ahmet kimdir? Ahmet Özyer Instagram hesabı haberimizde.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Melike kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettiren yarışmacılarından biri olması beklenen Ahmet yaptığı kebapla eşsiz bir lezzet sunmaya çalıştı. Bu anlarda gösterdiği tiyatral tepkiler de çok konuşuldu. Recep Uçar'ın kendisine çıkışı da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Tabakları garson edasında taşıması da yin Recep Uçar'ın dikkatinden kaçmadı. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande

zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem


selin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu DoğanZuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?