Zuhal Topal'la Yemekteyiz Damla kimdir? Damla Cengiz Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olmayı sürdüren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de 36'ıncı hafta bugün başlıyor. Beş yarışmacının cumaya kadar kendi evlerinde ağırlayacakları rakipleri ve Zuhal Topal'ın karşısına en iyi yemeklerle çıkmaya çalışacağı zorlu programda yer alacak isimler belirlendi. Buna göre Damla da hem menüsünü hazırlayacak hem de diğer günlerde yorumlarıyla haftaya yön verecek. Kendisi hakkında da internette çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Damla kimdir? Damla Cengiz Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 16.05.2022, 15:17 16.05.2022, 15:45 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Damla kimdir? Damla Cengiz Instagram hesabı

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta bugün başlıyor. Pazartesiden cumaya 15 bin lira için yarışan yarışmacıların boy gösterdiği programın yeni haftasında Zuhal Topal yine renkli bölümlerle karşımıza çıkacak. Fragmanda yayınlanan ve yeni bölümde tanıtılan isimlerden biri olan Damla ilk andan dikkat çekmeyi başarmıştı. Kendisi belirlenen günde mutfağa girecek. Hakkında da pek çok sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Damla kimdir? Damla Cengiz Instagram hesabı haberimizde.


 


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Damla kimdir?

Bu haftanın adından en çok söz ettirecek yarışmacılarından biri olacak Damla aslen Sivası. Yarışmaya bir döneme damga vuran Popstar'a katılan Hasret Karaca ile geldi. Aslen Sivaslı. Yemek yaparken “Sivaslılar benimle gurur duyacak” dedi. Kayseri yağlaması ile de kendine güvendiğini ortaya koyup yaptığı hamuru kameraya gösterdi ve “Bu böyle yapılır” ifadelerini kullandı. Yorumları da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Instagram hesabı @damlakrem34'tür.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande

zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem


selin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu DoğanZuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?