Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emine (20-24 Haziran yarışmacısı) kimdir? Instagram hesabı var mı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olmayı sürdüren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftasına bugün merhaba deniyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının yeteneklerini sergileyeceği ve birincilik için ter dökeceği zorlu maratonda yer alacak isim belirlendi. Buna göre Emine Hanım da kendisine verilen sürede 15 bin lira için ter dökecek. Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emine (20-24 Haziran yarışmacısı) kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.

Televizyon 20.06.2022, 15:54 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emine (20-24 Haziran yarışmacısı) kimdir? Instagram hesabı var mı

TV8'de yayınlanmaya başladığı günden bu yana seyircileri ekran başına kilitleyen Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta bugün başlıyor. Pazartesiden cumaya 15 bin lira için yarışan yarışmacıların boy gösterdiği programın yeni haftasında Zuhal Topal yine renkli bölümlerle karşımıza çıkacak. Fragmanda yayınlanan ve yeni bölümde tanıtılan isimlerden biri olan Emine ilk andan dikkat çekmeyi başarmıştı. Kendisi belirlenen günde mutfağa girecek. Hakkında da pek çok sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emine kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emine kimdir?

Bu haftanın en deneyimli yarışmacılarından biri olan Emine, buraya yemek için geldiklerini ve kendisini sadece yemek konusunda eleştirebileceklerini dile getirid. Yemekleri de bir yemenin bir de yapabilmenin marifet olduğunu söyledi ve rakiplerini eleştirmekten geri kalmadı. İlk gün yarışmacısı olarak marifetlerini mutfakta sergileyecek ve en yüksek puanı almaya çalışacak. Instagram hesabı bilinmemektedir.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma Ateş fotoğrafları

zuhal topal'la yemekteyiz İsmet Tiryaki
 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande

zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İremselin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?