Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kenan kimdir? Kenan Temizkan kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Dual Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftasına merhaba deniyor. Birbirinden idialı beş yarışmacının amansız rekabetine sahne olan programın bu haftaki yarışmacıları açıklandı. Buna göre Bilge, Bahar, Pınar ve Muhammet karşısında 15 bin lira için yarışacak isim Kenan Temizkan olarak açıklandı. Genç yarışmacı fragmandaki tavırları nedeniyle ilgiı odağı haline geldi ve kendisi hakkında çok sayıda araştırma yapılarak bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kenan kimdir? Kenan Temizkan kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 18.04.2022, 07:16 18.04.2022, 07:29 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kenan kimdir? Kenan Temizkan kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği Yemekteyiz'de yeni bir haftaya daha merhaba deniliyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde marifetlerini ortaya koyduğu, diğer bölümlerde ise rakiplerini değerlendirip puanlar verdiği zorlu maratonun yeni haftasında da rekabet had safhada olacak. Alışverişe çıkıp mutfakta belirlediği menüyü hazırlayarak 15 bin liranın sahibi olmak isteyen isimler arasında Kenan Temizkan da bulunuyor. Genç yarışmacı hakkında fragman yayınlandığı andan itibaren çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kenan kimdir? Kenan Temizkan kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kenan Temizkan kimdir?

Bu haftanın en iddialı yarışmacıları arasında bulunan Kenan Temizkan 29 yaşında. Mersinli. Bayan kuaförlüğü yapıyor. Lise mezunu. Fragmanda Muhammet'e yaptığı eğitim konusundaki meydan okuma herkesin dikkatini çekti. Bu iddialı çıkışın devamını getirip getiremeyeceği merakla bekleniyor. Instagram hesabı @kenantemizkan'dır.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bilge Kılıç

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bahar Demir


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Muhammet Gök

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kenan Temizkan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Başoğlu


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kenan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kenan

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?