Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mahmut kimdir? Mahmut Kabataş kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon başına kilitleyen Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftasına merhaba deniyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacınıın bugünden itibaren girişecekleri rekabette lezzet savaşı yaşanacak. Pazartesiden cumaya kadar menüsüyle 15 bin lirayı almak isteyen isimelrden biri de Mahmut Kabataş oldu. Kendisi hakkında da internette çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mahmut Kabataş kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 02.05.2022, 15:31 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mahmut kimdir? Mahmut Kabataş kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği Yemekteyiz'de yepyeni bir hafta daha başlıyor. Yemek konusunda iddialı beş ismin amansız rekabetine tanıklık edilecek zorlu maratonda yarışmacılar belli oldu. Bugünden itibaren TV8 ekranlarında yerini alacak yarışmada performanslarını sergileyerek evlerine ödülle dönmek isteyenlerden biri de Mahmut olarak açıklandı. Yayınlanan fragmanda ilgi çekmeyi başardı ve kendisi hakkında internette çok sayıda araştırma yapılıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mahmut Kabataş kimdir? Mahmut Kabataş kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mahmut kimdir?

Bugünden itibaren rakiplerine karşı yemeklerini yaparak puanlarını alacak Mahmut Kabataş aslen Rizeli. Genç yarışmacı Kocaeli Üniveristesi'nde eğitim görüyor. Yemeklerinde oldukça iddialı. Yaşınla kendisini vurmaya çalışmaları halinde Rize damarını göstereceğini ve ağzını açacağını söyledi. Karadeniz rüzgarı estirmeye geldi. Yağmur'un çiçekleri için 'gelin masasında gibi hissettim' derken, balığa yönelik eleştirisinde ise 'bu balık intihar etmiş' yorumunda bulundu.mahmut kabataş zuhal topal'la yemekteyiz

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?