Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan kimdir? Neslihan Şengül kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmayı sürdüren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftasına bugün merhaba deniyor. Bugünden itibaren başlayacak 33'üncü haftada da beş yarışmacı kendilerine verilen süreyi en iyi şekilde değerlendirerek cuma gününde 15 bin liranın sahibi olarak evine dönmek istiyor. O isimlerden biri de Neslihan oldu ve kendisi hakkında sorgulamalar gerçekleştirilerek bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan kimdir? Neslihan kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 25.04.2022, 17:56 25.04.2022, 18:18 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan kimdir? Neslihan Şengül kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği Yemekteyiz'de yepyeni bir hafta daha başlıyor. Yemek konusunda iddialı beş ismin amansız rekabetine tanıklık edilecek zorlu maratonda yarışmacılar belli oldu. Bugünden itibaren TV8 ekranlarında yerini alacak yarışmada performanslarını sergileyerek evlerine ödülle dönmek isteyenlerden biri de Neslihan olarak açıklandı. Yayınlanan fragmanda ilgi çekmeyi başardı ve kendisi hakkında internette çok sayıda araştırma yapılıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan kimdir? Neslihan kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz 


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan kimdir?

Sezonun 33'üncü hafta yarışmacılarından biri olan Neslihan, yarışmada şeflere layık bir rekabetin yaşanacağına inandığını söyledi. Yaptığı yorumlarla rakiplerine göz açtırmayan Neslihan programda beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Bir rakibi tarafından sofrada görmek istenilmediği söylendi ve masadan kovuldu. Bu andan itibaren duygulanan güzel yarışmacı 'bunu hak etmedim' tepkisi gösterdi. 41 yaşında. 3 çocuk annesi. Lise mezunu. Aslen Konyalı ancak Adana'da doğup büyüdü.


 

zuhal topal'la yemekteyiz neslihan şengül


zuhal topal'la yemekteyiz ışık

zuhal topal'la yemekteyiz yavuz balcı

zuhal topal'la yemekteyiz suna

zuhal topal'la yemekteyiz ozan pelit
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan Instagram hesabı

İlk gün yarışarak haftayı açacak olan Neslihan Şengül'ün kendisine ait bir Instagram hesabı vardı ve burada binlerce kişi tarafından takip edilmektedir. @neslihansngl adresinden takip edebilirsiniz. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?