Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ozan kimdir? Ozan Pelit kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Televizyon ekranlarında yayınlandığı bölümlerle adından söz ettirmeyi sürdüren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni bir haftanın daha ilk günü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Beş yarışmacının amansız rekabetine tanıklık edilen lezzet savaşında mücadeleye ortak olacak ve 15 bin lirayı evine götürmek isteyen isimler belirlendi. Buna göre Suna, Yavuz, Neslihan ve Işık'a karşı yarışacak Ozan'ın performansı şimdiden merak konusu oldu. Kendisi hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ozan kimdir? Ozan kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 25.04.2022, 15:30 25.04.2022, 16:00 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ozan kimdir? Ozan Pelit kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak yayın hayaytını sürdüren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bir haftaya daha merhaba deniyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde market alışverişi yaptıktan sonra mutfağa girecek aşçılar bugünden itibaren kolları sıvayacak. Cuma günü ise kazanan isim belirlenecek. Her anı lezzet dolu programda yarışacak isimlerden biri de Ozan Pelit oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ozan kimdir? Ozan Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ozan kimdir?

Bu hafta Yavuz ile birlikte iki erkek yarışmacıdan biri olan Ozan, saç rengi ile dikkat çekmeyi başardı. Diğer yandan yaşanan sorunları sükunet içerisinde çözmeye çalıştığı görüldü. Yavuz'un rakiplerine karşı yükselmesine karşılık olarak çok acımasızca yorumlar yaptığını söyledi. Yemeklerde oldukça iddialı ve evine ödülle döneceğine emin. 28 yaşında. Aslen Sivas Divriğili. Ankara'da oturuyor. Muhasebecilik yapıyor. Instagram hesabı 

 

zuhal topal'la yemekteyiz neslihan şengül


zuhal topal'la yemekteyiz ışık

zuhal topal'la yemekteyiz yavuz balcı



zuhal topal'la yemekteyiz suna

zuhal topal'la yemekteyiz ozan pelit

zuhal topal'la yemekteyiz ozan pelit
 

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?