Zuhal Topal'la Yemekteyiz Recep kimdir? Hangi yarışmalara katıldı? Recep Uçar Instagram hesabı

TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen ve her hafta beş yarışmacının amansız mücadelesine sahne olan programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de heyecan sürüyor. Bugünden itibaren beş gün boyunca kendilerine verilen sürede birincilik için yarışacak isimler belli oldu. Buna göre Recep Uçar da bir kez daha izleyicilerin karşısına çıkacak. Yarışmaların aranan isimlerinden biri olmayı başaran ve her defasında izleyicilerin dikkatini çeken genç yarışmacı hakkında internette çok sayıda araştırma yapılarak bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Recep kimdir? Hangi yarışmalara katıldı? Recep Uçar Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 30.05.2022, 07:11
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Recep kimdir? Hangi yarışmalara katıldı? Recep Uçar Instagram hesabı

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta bugün başlıyor. Pazartesiden cumaya 15 bin lira için yarışan yarışmacıların boy gösterdiği programın yeni haftasında Zuhal Topal yine renkli bölümlerle karşımıza çıkacak. Fragmanda yayınlanan ve yeni bölümde tanıtılan isimlerden biri olan Recep ilk andan dikkat çekmeyi başarmıştı. Kendisi belirlenen günde mutfağa girecek. Hakkında da pek çok sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemektetiz Recep kimdir? Recep Uçar kaç yaşında, nereli, daha önce hangi yarışmalara katıldı ve Instagram hesabı haberimizde.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Recep kimdir?

Bu haftanın ilgi çekici yarışmacılarından biri olan Recep Uçar 35 yaşında. Aslen Kastamonulu. Mağaza vitrinlerinde dizayn ve tasarım yapıyor. Daha önce birçok yarışmada adını duyurmayı başaran Uçar, oyunculuk alanında da ilerlemek istiyor. Ayrıca Yemekteyiz'de de fırtınalar estirmeyi başarmıştı. Sivri dilli yorumları, renkli tepkileri ve rakiplerine hakkı neyse o puanları vermesiyle adından söz ettirdi. Eğlenceli kişiliği ile yıllardır programlarda yer alıyor. Ayrıca binlerce kişi tarafından takip edilen bir hesaba da sahip. Ünü nedeniyle çok sayıda sosyal medya kullanıcısı kendisini takip ediyor. Instagram hesabı @recep_ucar'dır.


 


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Recep daha önce hangi yarışmalara katıldı?

Sokak hayvanlarına yaptığı yardımlar ve engelli can dostlarına uzattığı sevgi eli ile doğaya da katkıda bulunan Recep Uçar, sosyal medyada yaptığı anlaşmaları mama karşılığında gerçekleştiriyor. Influecerlığa da adım atan Uçar'ın daha önce katıldığı yarışmalar aşağıda sıralanmaktadır;
 

  • Yemekteyiz – Onur Büyüktopçu

  • Yemekteyiz Best Of

  • Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim

  • Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Best Of

  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz

  • Zuhal Topal'la Yemekteyiz Best Of


  • Benim Yemeğim


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande

zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem


selin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?