Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna kimdir? Suna Bozdoğan kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta başlıyor. Beş yarışmacının amansız rekabetine sahne olan zorlu programda yaşanacak her an ilgiyle takip edilecek. Bugünden itibaren yarışacak isimler arasında Suna da bulunuyor. Genç yarışmacı yemekleri, yorumları ve puanlarıyla adından söz ettirmek ve zirveye oturmak amacında. Lezzet savaşında ipi göğüslemeyi hedefleyen Suna hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna kimdir? Suna Bozdoğan kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 25.04.2022, 15:38 25.04.2022, 16:39 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna kimdir? Suna Bozdoğan kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak yayın hayaytını sürdüren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bir haftaya daha merhaba deniyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde market alışverişi yaptıktan sonra mutfağa girecek aşçılar bugünden itibaren kolları sıvayacak. Cuma günü ise kazanan isim belirlenecek. Her anı lezzet dolu programda yarışacak isimlerden biri de Ozan Pelit oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ozan kimdir? Ozan Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna kimdir?

Bu haftanın yarışmacıları arasında bulunan Suna 15 bin lirayı kazanabilme konusunda oldukça iddialı. Bunu da yemek yaparken mutfakta gösterdi. Gürbüz'ü iyi yemek yaptığına ikna edebilmek adına gösteri sundu. Yorumlarıyla da rakiplerine göz açtırmadı. Bir rakibine 'ana yemek olacağına inanıyor musunuz?' diye sordu. Terzilik yapan güzel yarışmacı özel dikim, abiye, çocuk elbiseleri, perde dikimleri ile hizmet veriyor. Ayrıca incik boncuk, ip çeşitleri ve kına malzemeleri satıyor. 34 yaşında. Bingöüllü. Lise mezunu. 17 yıllık evli.


 

zuhal topal'la yemekteyiz neslihan şengül


zuhal topal'la yemekteyiz ışık

zuhal topal'la yemekteyiz yavuz balcı

zuhal topal'la yemekteyiz suna

zuhal topal'la yemekteyiz ozan pelit


Zuhal Topal'la Yemekteyiz SunaZuhal Topal'la Yemekteyiz Suna

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?