Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yurdagül kimdir? Yurdagül Demir kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen öğle sonrası progranlarından biri olmaya devam eden Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftası bugün başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının ekranlarda marifetlerini ortaya koyacağı zorlu maratonda yer alacak isimler belirlendi. Buna göre Yurdagül de hem yemek yapacak hem de yorumları ve puanlarıyla haftaya damga vuracak. Kendisi hakkında da araştırmalarda bulunuluyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yurdagül kimdir? Yurdagül Demir kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 30.05.2022, 07:13 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yurdagül kimdir? Yurdagül Demir kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta bugün başlıyor. Pazartesiden cumaya 15 bin lira için yarışan yarışmacıların boy gösterdiği programın yeni haftasında Zuhal Topal yine renkli bölümlerle karşımıza çıkacak. Fragmanda yayınlanan ve yeni bölümde tanıtılan isimlerden biri olan Yurdagül ilk andan dikkat çekmeyi başarmıştı. Kendisi belirlenen günde mutfağa girecek. Hakkında da pek çok sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yurdagül kimdir? Yurdagül Demir Instagram hesabı haberimizde.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yurdagül kimdir?

Bu haftanın en çok dikkat çeken isimlerinden biri olması beklenen Yurdagül Demir daha önce ulusal bir kanalda koordinatörlük yapıyordu. Küçük yaşta evlendiğini, kadınlığından ve kadın olmaktan nefret ettiğini ğını ve şiddet gördüğünü anlattı. 'Ya evlenecektim ya gidecektim ya da ölecektim' diyen güzel yarışmacı, babasının kendisini 'minnet borcu' olarak evlendirdiğini söyledi. Çocukluk, genç kızlık ve kadınlık yaşamadığını dile getirdi. Bu anlar herkesi hüzünlendirdi. Temizlik ve çamaşır suyu takıntısı var. Çatal, bıçak ve kaşığı kendi evinden getirerek herkesi şaşırttı. Instagram hesabı @demir_yrdgl'dür.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande

zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman


Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem


selin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?