Zuhal Topal'la Sofrada 12 Ekim Pazartesi yarışmacıları Özge Azgan ve kaynanası Ayşe Azgan kimdir?

Türkiye'nin en iddialı gelin ve kayınvalidelerinin yarıştığı Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftası bugün başladı. Beş gün boyunca yarışacak takımların kimlerden oluştuğu da açıklandı. Pazartesi günü mutfağa girecek ve hünerlerini sergileyecek yarışmacılar Özge Azgan ve kaynanası Ayşe Azgan oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 12 Ekim Pazartesi yarışmacıları Özge Azgan ve kaynanası Ayşe Azgan kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 12.10.2020, 16:23 19.10.2020, 16:42 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada 12 Ekim Pazartesi yarışmacısı kimdir? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı programda haftanın yeni gelin ve kayınvalideleri tek tek tanıtıldı. Gözler bugünün ilk yarışmacılarına çevrildi. Yani Özge Azgan ve kaynanası Ayşe Azgan'a. Kendilerine verlen sürede rakiplerine en iyi yemekleri yapmak, sunumlarla onlara hitap etmek ve lezzetleri ile de yüksek puan almak isteyen gelin ve kayınvalide hakkındaki bilgiler de merak konusu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Özge Azgan ve kaynanası Ayşe Azgan kimdir? İşte detaylar...

 

Zuhal Topal'la Sofrada Özge Azgan kimdir?

Bugün mutfağa girecek ve hünerlerini sergileyecek olanÖzge Azgan: 31 yaşında. 4 yıllık evli. Turizm otelcilik mezunu. Gezgin bir yapısı var.

zuhal topal'la sofrada 12 ekim - 16 ekim yarışmacısı özge azgan

zuhal topal'la sofrada 12 ekim - 16 ekim yarışmacısı aytül poyraz

zuhal topal'la sofrada 12 ekim - 16 ekim yarışmacısı tuğçe meral

zuhal topal'la sofrada 12 ekim - 16 ekim yarışmacısı filiz çendioğlu

zuhal topal'la sofrada 12 ekim - 16 ekim yarışmacısı mavi topal

 


Zuhal Topal'la Sofrada Özge Azgan kimdir?

Futbol tutkunu. Yakından takip ediyor. Sarı ve kırmızı kartın yanında ofsaytı da biliyor. Beğenmediğine kırımzı kartı çıkarıyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Özge Azgan

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?