Zuhal Topal’la Sofrada 23 Eylül Çarşamba puanları! Zuhal Topal bugün kaç verdi?

FOX TV'nin sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü bugün ekranlardaki yerini aldı. İzleyiciler hünerlerini sergilemeye devam ederken kayınvalidesiyle birincilik mücadelesi verecek isim Derya Doğan oldu. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 23 Eylül Çarşamba günü yarışan Derya Doğan kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç verdi? Detaylar haberimizde.

Televizyon 23.09.2020, 14:42 Burak Zihni

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün yeni başladı. Yarışacak gelin ve kayınvalide belli oldu. Derya Doğan ve kaynanası Leyla Doğan cuam günkü finalde 15 bin liranın sahibi olabilmek adına mutfağa girecek. Kayınvalidesi ile ilişkisi çok iyi olan genç gelin, kendisine verilen sürede birincilik için mücadele ortaya koyacak. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 23 Eylül Çarşamba puanları nasıl oluştu? Zuhal Topal bugün kaç verdi? İşte detaylar...Derya Doğan Menüsü ve yemekleri

Zuhal Topal'la Sofrada'da rakibelerini geride bırakaran 15 bin liranın sahibi olabilmek için yarışacak olan Meşike Esen, belirleyeceği menü ile yapacağı yemeklerin sonunda kayınvalidelerden puanlarını alacak. Diğer yandan programı izleyen ev kadınları akşam yemeklerine karar verebilmek adına birçok alternatifi de yayınları takip ediyor. Derya Hanım'ın menüsü aşağıda yer alacaktır.


zuhal topal'la sofrada Derya Doğan

zuhal topal'la sofrada derya doğan

zuhal topal'la sofrada zuhal sabuncu

zuhal topal'la sofrada demet karabela

zuhal topal'la sofrada hatice ecem yıldırım


Derya Doğan puanları

Üçüncü gün yarışacak olan Derya Doğan'in puanları merakla bekleniyor. Yeni haftanın ilk bölümündeki puanlama da merakla bekleniyor.. Kendisinin alacağı puanları haberimizde görebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?