Zuhal Topal’la Sofrada 5 Ekim Pazartesi puanları! Zuhal Topal bugün kaç verdi?

FOX TV'nin sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın 5 Ekim Pazartesi günü yayınlanan 446. bölümündeki yarışmacı Gaye Özdemir oldu. Genç ve güzel yarışmacı kendisine verilen sürede elinden geleni en iyi şekilde ortaya koyarak rakibelerinin kayınvalidelerinden en yüksek puan almaya çalışacak. Haftanın ilk günü genelde dezavantajlı olarak gözükse de Özdemir bu algıyı kırmaya ve birinci olmaya geldi. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 5 Ekim Pazartesi yarışmacısı Gaye Özdemir'in puanları nasıl oluştu? Zuhal Topal bugün kaç verdi? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 05.10.2020, 16:47 12.10.2020, 16:35 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün yeni hafta başladı. Yarışacak gelin ve kayınvalide belli oldu.Gaye Özdemir ve kaynanası Fidan Özdemir cuma günkü finalde 15 bin liranın sahibi olabilmek adına mutfağa girecek. Kayınvalidesi ile ilişkisi çok iyi olan genç gelin, kendisine verilen sürede birincilik için mücadele ortaya koyacak. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 5 Ekim Pazartesi puanları nasıl oluştu? Zuhal Topal bugün kaç verdi? İşte detaylar...


 

Gaye Özdemir menüsü ve yemekleri

Zuhal Topal'la Sofrada'da rakibelerini geride bırakaran 15 bin liranın sahibi olabilmek için yarışacak olan Gaye Özdemir, belirleyeceği menü ile yapacağı yemeklerin sonunda kayınvalidelerden puanlarını alacak. Diğer yandan programı izleyen ev kadınları akşam yemeklerine karar verebilmek adına birçok alternatifi de yayınları takip ediyor. Gaye Hanım'ın menüsü aşağıda yer alacaktır.

 

zuhal topal'la sofrada gaye özdemir

zuhal topal'la sofrada elif bilgili


zuhal topal'la sofrada gülşen çayırdere

zuhal topal'la sofrada meryem kepçoğlu

zuhal topal'la sofrada mihayela üpçin


Gaye Özdemir'in puanları

İlk gün yarışacak olan Gaye Özdemir'in puanları merakla bekleniyor. Yeni haftanın birinci bölümündeki puanlama da merakla bekleniyor.. Kendisinin alacağı puanları haberimizde görebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?