Zuhal Topal’la Sofrada 9 Kasım Pazartesi puanları! Zuhal Topal bugün kaç verdi?

FOX TV'nin ve ulusal kanallar arasında en çok izlenen yemek yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftasında ilk gün başladı. Birbirinden çetin rakiplerin yer aldığı ve performanslarını sergileyeceği beş günde mutfağa girecek ilk isim Ayşe Pişkin ve kayınvalidesi Aysel Pişkin oldu. Peki, Ayşe Pişkin hangi yemekleri yaptı? Menüsünde neler vardı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç verdi? Zuhal Topal’la Sofrada 9 Kasım Pazartesi puanları haberimizde.

Televizyon 09.11.2020, 16:43 16.11.2020, 16:37 Burak ZİHNİ

Hafta içi günlerinde sofralara lezzet katan, yöresel tatlardan dünya mutfağına geniş yelpazede yemek konusunda rehberlik eden ve aynı zamanda izleyenleri de eğlendirmeyi sürdüren Zuhal Topal'la Sofrada bugün yeni haftasıyla seyircinin karşısına çıktı. Bugün tanıtılan gelin ve kayınvalidelerin ardından gözler beş gün boyunca yaşanacak rekabete çevrildi. Elbette bunlar içinde en önemli iki konu menü ve alınacak puanlar geliyor. Zuhal Topal'ın hafta sonunda açıklayacağı kendi kanaatiyle birlikte tablo şekillenecek ve 15 bin liranın sahibi belirlenecek. İlk gün ise Ayşe Pişkin ocak başına geçerek marifetlerini sergileyecek. Peki, Ayşe Pişkin hangi yemekleri yaptı? Menüsünde neler vardı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç verdi? Zuhal Topal’la Sofrada 9 Kasım Pazartesi puanları haberimizde.


 

Ayşe Pişkin menüsü ve yemekleri

Zuhal Topal'la Sofrada'da rakibelerini geride bırakaran 15 bin liranın sahibi olabilmek için yarışacak olan Ayşe Pişkin belirleyeceği menü ile yapacağı yemeklerin sonunda kayınvalidelerden puanlarını alacak. Diğer yandan programı izleyen ev kadınları akşam yemeklerine karar verebilmek adına birçok alternatifi de yayınları takip ediyor. Ayşe Hanım'ın menüsü aşağıda yer alacaktır.


 

Zuhal Topal'la Sofrada Berivan Ateş

Zuhal Topal'la Sofrada Sevilay Uygur

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Pişkin

Zuhal Topal'la Sofrada Döndü Dilmaç

Zuhal Topal'la Sofrada Efsane


 

Ayşe Pişkin'in puanları

İlk gün yarışacak olan Ayşe Pişkin'in puanları merakla bekleniyor. Yeni haftanın birinci bölümündeki puanlama da merakla bekleniyor. Kendisinin alacağı puanları haberimizde görebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?