Zuhal Topal'la Sofrada Gaye Özdemir ve kayınvalidesi Fidan Özdemir kimdir?

FOX TV'nin sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın 5 Ekim - 9 Ekim arasındaki yarışmacıları belli oldu. Buna göre ilk yarışacak gelin kayınvalide de açıklandı. Pazartesi günü Gaye Özdemir ve kayınvalidesi Fidan Özdemir rakibelerini ağırlayacak ve onlardan yüksek puan almaya çalışacak. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Gaye Özdemir ve kayınvalidesi Fidan Özdemir kimdir? İşte detaylar...

Televizyon 05.10.2020, 16:35 06.10.2020, 14:29 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada 5 Ekim Pazartesi yarışmacısı kimdir? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı programda haftanın yeni gelin ve kayınvalideleri tek tek tanıtıldı. Gözler bugünün ilk yarışmacılarına çevrildi. Yani Gaye Özdemir ve kayınvalidesi Fidan Özdemir'e. Kendilerine verlen sürede rakiplerine en iyi yemekleri yapmak, sunumlarla onlara hitap etmek ve lezzetleri ile de yüksek puan almak isteyen gelin ve kayınvalide hakkındaki bilgiler de merak konusu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Gaye Özdemir ve kayınvalidesi Fidan Özdemir kimdir? İşte detaylar...Zuhal Topal'la Sofrada Gaye Özdemir kimdir?

Bugün mutfağa girecek ve hünerlerini sergileyecek olan Gaye Özdemir 27 yaşında. 2 yıllık evli. Aslen Rizeli. 15 bin lirayı almak için elinden gelenin en iyisini yapacak.

 

zuhal topal'la sofrada gaye özdemir

zuhal topal'la sofrada elif bilgili


zuhal topal'la sofrada gülşen çayırdere

zuhal topal'la sofrada meryem kepçoğlu

zuhal topal'la sofrada mihayela üpçin


 

Zuhal Topal'la Sofrada Fidan kimdir?

Güneşe gözlüksüz çıkamıyor. Yemekleri eleştirmeden duramıyor. El ele veren ikili ilk günden 15 bine göz kırpıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});