Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Mayıs 2022 Çarşamba puanları Damla Cengiz kaç puan aldı?

TV8 ekranlarında yer alan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmayı sürdüren Zuhal Topal'la Yemketeyiz'de hafta ortası heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sergilediği zorlu maratonda bugün yarışacak isim belirlendi. Buna gör kendisine verilen sürede hazırlayacağı yemeklerle menüsünü oluşturacak yarışmacı Damla Cengiz olarak açıklandı. Kendisi hakkındaki araştırmalar anbean daha da arttığı programda Cengiz rakipleri ve Zuhal Topal'ı ağırlayacak. Peki, Damla Cengiz kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Mayıs 2022 Çarşamba puanları haberimizde.

Televizyon 18.05.2022, 14:21 19.05.2022, 14:49 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Mayıs 2022 Çarşamba puanları Damla Cengiz kaç puan aldı?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de yayınlanmaya devam eden Zuhal Topa'lla Yemekteyiz yeni bir bölümü ile daha ekranlardaki yerini alıyor. Beş gün boyunca yarışmak adına evlerinin kapılarını açan  Ömer Faruk, Sevdanur, Damla, Hande ve Harun'un mücadelesi sürüyor. Haftanın üçüncü gününde evinde rakiplerini ağırlayarak yemeklerini hazırlayacak ve onlardan puan alacak isim Damla olarak açıklandı. Zor anlar yaşayan ve işi kolay olmayan güzel yarışmacının performansı da sabırsızlıkla bekleniyor. Seyirciler bir an önce verilen puanları merak ederek araştırmalada bulunuyor. Peki, Damla kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Mayıs 2022 Çarşamba puanları haberimize yer alıyor.


 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sevdanur kimdir?

Bu haftanın adından en çok söz ettirecek yarışmacılarından biri olacak Damla aslen Sivası. Yarışmaya bir döneme damga vuran Popstar'a katılan Hasret Karaca ile geldi. Aslen Sivaslı. Yemek yaparken “Sivaslılar benimle gurur duyacak” dedi. Kayseri yağlaması ile de kendine güvendiğini ortaya koyup yaptığı hamuru kameraya gösterdi ve “Bu böyle yapılır” ifadelerini kullandı. Yorumları da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Instagram hesabı @damlakrem34'tür.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Damla Cengiz menüsü ve puanları

Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Damla Cengiz hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen genç yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.

 

Hande X
Sevdanur X
Ömer X
Harun X
Zuhal Topal X
TOPLAM: XX

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande

zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İremselin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?