Zuhal Topal'la Yemekteyiz 24 Mayıs 2022 Salı puanları | Sedanur kaç puan aldı?

TV8 ekranlarının ilgi ile seyredilen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de ikinci gün başlıyor. Dün ilk yarışmacı olan İlayda Bingöl'ün ardından kolları sıvayacak isim Sedanur Küçükbulut Sungun mutfağa girerek hazırlayacağı menüyle birlikte kendisini ilk sıraya yerleştirecek performansı sergilemek amacında. Kendisinden beklentiler de yüksek. Sedanur kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 24 Mayıs 2022 Salı puanları haberimizde.

Televizyon 24.05.2022, 14:40 25.05.2022, 14:39 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 24 Mayıs 2022 Salı puanları | Sedanur kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatını sürdüren Yemekteyiz'de yeni bir güne daha merhaba deniyor. Beş yarışmacının amansız rekabetine sahne olacak programdaki yarış nefes kesecek. Haftanın ikinci gününde evinde rakiplerini ağırlayarak yemeklerini hazırlayacak ve onlardan puan alacak isim Sedanur olarak açıklandı. Zor anlar yaşayan ve işi kolay olmayan güzel yarışmacının performansı da sabırsızlıkla bekleniyor. Seyirciler bir an önce verilen puanları merak ederek araştırmalada bulunuyor. Peki, Sedanur Küçükbulut Sungun kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 24 Mayıs 2022 Salı puanları haberimize yer alıyor.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sedanur kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettiren yarışmacılarından biri olması beklenen Sedanur rakibi İlayda'nın performansını eleştirdiği anlarda görüntülendi. Oldukça hummalı bir çalışma sonrasında rakiplerinin karşısına çıkan İlayda'nın yemeğine "Tadım çorbası Zuhal Hanım" diyen deneyimki yarışmacının performansı da sabırsızlıkla bekleniyor. 


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sedanur Küçükbulut Sungun menüsü ve puanları

Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Sedanur Küçükbulut Sungun hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen genç yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.


 

X
X
X
X
Zuhal Topal X
TOPLAM: XX

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande Gün

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hande


zuhal topal'la yemekteyiz seda şişman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem Çankaya

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İrem


selin esra arslanbaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?