Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puanları | Neslihan kaç puan aldı?

Zuhal Topal'ın sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkan Yemekteyiz'in yeni haftası bugün başladı. Birbirinden iddialı yarışmacıların amansız yarışına sahne olacak zorlu maratonda ter dökecek isimler belirlendi. Buna göre haftayı açacak yarışmacı Neslihan Şengül olarak açıklandı. Kendisinin performansı haftanın gidişatı için de belirleyici rol oynayacak. Peki, Neslihan kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puanları haberimize yer alıyor.

Televizyon 25.04.2022, 16:04 02.05.2022, 16:51 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puanları | Neslihan kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatını sürdüren Yemekteyiz'de yeni hafta başladı. Neslihan, Yavuz, Ozan ve Suna'nın amansız rekabetine sahne olacak programdaki yarış nefes kesecek. Haftanın ilk gününde evinde rakiplerini ağırlayarak yemeklerini hazırlayacak ve onlardan puan alacak isim Neslihan olarak açıklandı. Zor anlar yaşayan ve işi kolay olmayan güzel yarışmacının performansı da sabırsızlıkla bekleniyor. Seyirciler bir an önce verilen puanları merak ederek araştırmalada bulunuyor. Peki, Neslihan kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puanları haberimize yer alıyor.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan kimdir?

Sezonun 33'üncü hafta yarışmacılarından biri olan Neslihan, yarışmada şeflere layık bir rekabetin yaşanacağına inandığını söyledi. Yaptığı yorumlarla rakiplerine göz açtırmayan Neslihan programda beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Bir rakibi tarafından sofrada görmek istenilmediği söylendi ve masadan kovuldu. Bu andan itibaren duygulanan güzel yarışmacı 'bunu hak etmedim' tepkisi gösterdi. 41 yaşında. 3 çocuk annesi. Lise mezunu. Aslen Konyalı ancak Adana'da doğup büyüdü.
 

zuhal topal'la yemekteyiz neslihan şengül


zuhal topal'la yemekteyiz ışık

zuhal topal'la yemekteyiz yavuz balcı

zuhal topal'la yemekteyiz suna

zuhal topal'la yemekteyiz ozan pelit


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan menüsü ve puanları

Rakiplerine karşı vereceği mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Neslihan hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen genç yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan

zuhal topal'la yemekteyiz ayfer

zuhal topal'la yemekteyiz zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ


zeynep billur uludağ

zeynep billur uludağ

gökçe öztekin

gökçe öztekin fotoğrafları

Işık X
Yavuz X
Ozan X
Suna X
Zuhal Topal X
TOPLAM: XX
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?