Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma kimdir? Fatma Pişkin Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Sunuculuğunu Zuhal Topal'un üstlendiği Yemekteyiz'de yeni bir hafta daha başlıyor. Adım adım finale doğru gidilen lezzet yarışmasında bugünden itibaren beş gün boyunca ekranlardaki yerini alacak isimler de beli oldu. Buna göre Fatma Pişkin de 15 bin lirayı kazanabilmek adına mutfağında hünerlerini sergileyecek. Güzel yarışmacı hakkında internette de çok sayıda kişi tarafından araştırma yapılarak bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma Pişkin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 06.06.2022, 18:08 10.06.2022, 14:17 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma kimdir? Fatma Pişkin Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Dual Yapım imzasını taşıyan ve her bölümüyle binleri ekran başına kilitleyen Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta bugün başlıyor. Pazartesiden cumaya 15 bin lira için yarışan yarışmacıların boy gösterdiği programın yeni haftasında Zuhal Topal yine renkli bölümlerle karşımıza çıkacak. Fragmanda yayınlanan ve yeni bölümde tanıtılan isimlerden biri olan Fatma ilk andan dikkat çekmeyi başarmıştı. Kendisi belirlenen günde mutfağa girecek. Hakkında da pek çok sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma kimdir? Fatma Pişkin Instagram hesabı haberimizde.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettiren yarışmacılarından biri olması beklenen Fatma Pişkin yaptığı el açması yemeklerle dikkat çekmeyi başardı. Baklava ve böreği ile birincilik için kolları sıvayan Pişkin, kilo aldırıcı tercihler yaptığı için eleştirilse de kendisine çok güveniyor. Sunumu nedeniyle bir rakibi kendisinden puan kıracağını söylese de kat kat açtığı yufkaların karşılığının bu olmadığını söyledi. 41 yaşında. Tekstilci. Evli ve 1 çocuk annesi. Instagram hesabı @fatma052'dir. Daha önce En Hamarat Benim'e de katıldı. 


fatma pişkin
 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma Pişkin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatma Pişkin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?