Zuhal Topal'la Yemekteyiz Soner Tan Tığlı kimdir? Instagram hesabı

TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden bölümleri ile izleyenler tarafından ilgiyle seyredilen Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftası başlıyor. Her pazartesi değişen ve iddialı isimlerin yer aldığı programda yeni yarışmacılar belli oldu. Buna göre Soner Tan Tığlı da 15 bin lirayı kazanabilmek adına mücadele verecek. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Soner Tan Tığlı kimdir? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 06.12.2021, 06:56 06.12.2021, 07:33 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Soner Tan Tığlı kimdir? Instagram hesabı

Türkiye'nin en popüler yarışmalarından biri olmaya devam eden Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftasına bugün başlanıyor. Birbirinden iddialı ve hamarat olduğuna inanan beş yarışmacının performanslarını sergilediği zorlu maratonda ter dökecek isimler açıklandı. Buna göre kendi gününde mutfağa girecek, diğer bölümlerde de rakiplerinin yemeklerini yorumlayıp puanlayacak isim Soner Tan Tığlı oldu. Kendisi hakkında da pek çok sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Soner Tan Tığlı kimdir? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.Yemekteyiz Soner Tan kimdir?

Bu haftanın iki erkek yarışmacısından biri olan Soner Tan Tığlı yakışıklılığı ile dikkat çekmeyi başardı. 30 yaşındaki Soner Tan Düzce Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans bölümünden mezun oldu. Ailesine ait tekstil firmasında finans sorumlusu olarak çalışmakla birlikte sosyal medayada birçok ismi ağırladığı programlarda moderatörlük görevi üstleniyor. Aslen Kastamonu Abanalı. Evli ve 2 erkek çocuk babası. Instagram hesabı @soner.tan'dır.


Soner Tan Tığlı

Soner Tan Tığlı

Soner Tan Tığlı

Soner Tan Tığlı

Soner Tan Tığlı

Soner Tan Tığlı

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?