Dünyaca ünlü defileler artık Tik Tok’ta

Popüler içerik üreticilerinin moda ve güzellik hakkında sürekli canlı yayınlar düzenlediği TikTok Moda Ayı modaseverlerin büyük beğenisiyle karşılaştı. TikTok, ikincisini düzenlediği TikTok Moda Ayı’nda yine dünyaca ünlü markaların defilelerine ev sahipliği yapacak.

Tiktok 26.02.2021, 01:10
Dünyaca ünlü defileler artık Tik Tok’ta

Dijital defilelerin yeni adresi TikTok Moda Ayı’nın ikincisi düzenleniyor. Ünlü markalar 18 Mart’a kadar dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiği moda haftalarını platforma taşıyarak moda tutkunlarına defile heyecanını yaşatacak. Tasarımcılar, makyaj artistleri ve popüler içerik üreticileri de moda, güzellik, stil ve trend fikirlerini TikTok’ta paylaşarak moda severlere ilham vermeye devam ediyor.

TikTok,  platform içinde de 26 Şubat’ta başlayacak #Podyumyürüyüşü etiketli kampanyada kullanıcılarına en beğendikleri tasarımcıların defilelerindeki makyaj ve stil görünümlerini paylaşmaya davet ediyor.

TASARIMCILAR İÇİN DE ÖNEMLİ BİR FIRSAT

TikTok Moda Ayı’nın resmi yayın ortağı IMG;  2021 New York, Londra, Milano, Paris sonbahar ve kış moda haftaları boyunca TikTok’a özel içerikler sunacak. Moda tutkunları TikTok Moda Ayı boyunca defileleri ve canlı yayınları @FashionWeek, @MADE ve @NYFW resmi TikTok hesapları üzerinden takip edebiliyor.

TikTok, İngiliz Moda Konseyi (British Fashion Council) ile birlikte moda dünyasının yeni yeteneklerini desteklemek için yetenek programı NEWGEN’le bir araya geliyor. TikTok, Eylül 2021 Londra Moda Haftası'nda ana ortak olarak hizmet verecek ve bir mekana ev sahipliği yaparak tasarımcılara kendilerini göstermeleri için fırsat sunacak. NEWGEN programının katılımcıları; dijital rehberlik, tasarımcı gösterileri için akış desteği, ustalık sınıfları, ve içerik yardımı alacak.

HEYECANLA BEKLENEN DEFİLELERİN TAKVİMİ AÇIKLANDI

TikTok Moda Ayı, ABD’li oyuncu Frankie Jonas'ın ev sahipliğinde canlı yayınlanacak bir defileyle sona erecek. Bu defilede ünlü tasarımcılar Anwar Carrots ve Victor Glemaud'un yanı sıra TikTok içerik üreticisi Joe Ando'nun son koleksiyonları da yer alacak.

TikTok Moda Ayı defile ve canlı yayın programı şöyle:

3 Mart: Ünlü moda bloğu yazarı @Bryanboy ile 'Moda ve İfade Keyfi '

8 Mart: Balmain Defilesi

9 Mart: Dr.Pimple Popper olarak bilinen ünlü dermatolog Sandra Lee ve cilt @Yayayayoung ile 'Cilt bakımı temalı ASMR yayını'

Yorumlar (0)