13 Aralık 2021 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Türkiye'nin en çok ilgi gören şans oyunlarından biri olan at yarışlarında yeni bir hafta daha başlıyor. Bursa ve Şanlurfa'da gerçekleştirilecek olan koşular hakkında binlerce kişi araştırmalarda bulunarak en doğru seçimleri yapmaya çalışıyor. 13 Aralık 2021 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

TV 12.12.2021, 07:59 Burak ZİHNİ
13 Aralık 2021 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Her gün binlerce kişiyi peşinden sürükleyen at yarışları için bugün de yeni bir maraton başlıyor. Kasasını para doldurmak isteyenler sürekli olarak hazır kupon, banko tahmin ve at yarışı programı arıyor. Google üzerinde gerçekleştirilen sorgulamalarda da kesin sonuç bulmak adına gayret gösteriliyor. Şanlıurfa ve Bursa'daki koşularda kazanabilecek, sürpriz yapabilecek ve kazandırabilecek atları sizler için derledik.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Şanlıurfa'da koşulması planlanan iki şehir için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.

Altılı Ganyan'da heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 13 Aralık 2021 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Bursa'daki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki Şanlıurfa ve Bursa at yarışlarında hangi atlar favori? 13 Aralık 2021 Pazartesi günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 13 Aralık 2021 Pazartesi Şanlıurfa altılı sonuçları. 13 Aralık 2021 Pazartesi Bursa altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 13 Aralık 2021 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Şanlıurfa'daki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri

Gazete Damga'da yeni günün tahminleri hazır. 13 Aralık 2021 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Bursa'daki at yarışlarının editör tahminleri editörler aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun.

13 Aralık 2021 Pazartesi Şanlıurfa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

 

13 Aralık 2021 Pazartesi Bursa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?