14 Aralık 2021 Salı Sabahın Sultanı Seda Sayan 82. bölüm STAR TV tek parça full izle Havvanur ve Murat

STAR TV ekranlarının sevilerek seyredilen programlarından biri olmayı sürdüren Sabahın Sultanı Seda Sayan'da yeni bölüm izleyicilerin karşısına çıkıyor. Hayata ve sağlığa yönelik olarak konuları ele alarak püf noktalarını uzmanlar eşliğinde aktaran başarılı sunucu Seda Sayan, evlenmek isteyenleri bir araya getirmeye çalışacak. Canlı yayın bilgileri de araştırılarak öğrenilmek isteniyor. 14 Aralık 2021 Salı Sabahın Sultanı Seda Sayan 82. bölüm STAR TV tek parça full izle alternatif haberimizde.

TV 14.12.2021, 08:57 Burak ZİHNİ
14 Aralık 2021 Salı Sabahın Sultanı Seda Sayan 82. bölüm STAR TV tek parça full izle Havvanur ve Murat

Hafta içi günlerinde sabah saatlerini renklendiren, neşelendiren ve izleyicielrini bilgilendiren Sabahın Sultanı Seda Sayan'da haftanın dördüncü günü ekranlardaki yerini alıyor. Birçok konuda uzmanlar eşliğinde önemli konulara değerlendiren Seda Sayan ve ekibi bugün de herkesi ekran başına kilitleyecek. Murat ve Havvanur'un aileleri yine karşı karşıya. Esef Bey ve Beton Kemal'in çocukalrı üzerinde kurmaya çalıştığı hakimeyete anneler de katılınca işin içinden çıkılmaz bir hale doğru gidiliyor. Diğer yandan Beran, annesi tarafından öldü gözü ile bakılıyor. Su diyeti herkese kilo verdirecek. Sabahın Sultanı Seda Sayan 14 Aralık Salı STAR TV Youtube canlı izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

 

Sabahın Sultanı Seda Sayan 14 Aralık Salı izle 

Başarılı sunucu Seda Sayan stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. STAR TV'de yayınlanan Sabahın Sultanı Seda Sayan programını internetten www.startv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.


seda sayan


 

STAR TV hakkında

Aysel Gürsaçer (d. 30 Aralık 1962, İstanbul), bilinen adıyla Seda Sayan, Türk şarkıcı, oyuncu ve sunucu. Şarkıcılık ve oyunculuk kariyerinin ardından televizyon sunuculuğuyla öne çıktı ve başta Sabahların Sultanı Seda Sayan olmak üzere çeşitli programların sunuculuğunu üstlendi. Seda Sayan, 30 Aralık 1962'de Eyüp, İstanbul'da doğdu. Şarkıcılığa düğün salonlarında başladı. Sonra uvertür olarak küçük gazinolara geçti. Sevgilisi organizatör Turgut Akyüz'ün Stardust kulübünde assolist oldu. Uzun süre "b" sınıfı gazinolardan Gülizar'da assolistlik yaptı. Dönemin büyük assolistlerin çok yüksek ücret taleplerine kızan Fahrettin Aslan tarafından, Harika Avcı'yla birlikte bir süre ders aldırılıp dönemin en büyük gazinosu Maksim Gazinosu'na assolist olarak çıktı. Böylece ilk kez ciddi müzik eğitiminden gelmeyen assolistler dönemi başladı. Fahrettin Aslan'a Seda Sayan'ı tavsiye eden film yapımcısı Türker İnanoğlu'ydu. Ağustos 1978'de sahne alabilmek için mahkeme kararıyla yaşını büyüterek doğum tarihini 4 Ocak 1959 olarak değiştirdi. Mayıs 1987'de ilk eşi Rıdvan Kılıç'la evlenen Seda Sayan, Aralık 1987'de boşandı. 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin'den 1995 yılında boşandı. Bu evlilikten Oğulcan adında bir oğlu dünyaya geldi. Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl süren bir birliktelik geçirdi. Üçüncü eşi Soner Yapcacık ile 25 Ağustos 1998'de evlendi ve Ocak 1999'da boşandı. Dördüncü eşi Tuncay Kıratlı ile Nisan 2000'de evlendi ve Ocak 2001'de boşandı. Futbolcu Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile 2004 yılında evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Türkücü Nihat Doğan ile nişanlanıp evliliğin eşiğinden dönen Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan'la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır. Aralık 2017'de mahkeme kararıyla doğum tarihi 30 Aralık 1962 olarak değiştirildi.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?