15 Temmuz 2021 Perşembe Ankara ve Kocaeli At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında yeni bir gün daha başlıyor. Binlerce kişinin ilgi gösterdiği ve takip ederek para kazanmak istediği haftanın dördüncü gününe iki büyük şehir ev sahipliği yapacak. Ankara ve Kocaeli'de nefes kesecek yarışlar için hazır tahminler ve banko kuponlar haberimizde yer alıyor.

TV 14.07.2021, 07:58 14.07.2021, 08:45 Burak ZİHNİ
15 Temmuz 2021 Perşembe Ankara ve Kocaeli At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

15 Temmuz at yarışı tahminleri sabırsızlıkla araştırılıyor. Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında haftanın dördüncü günü başlıyor. Pazartesiden bu yana devam eden maratonda binlerce kişi hem televizyon hem de internet karşısında sorgulamalar gerçekleştirerek para kazanmak istiyor.  At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Kocaeli ve Ankara'da koşulması planlanan yarışlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


15 Temmuz Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Ankara yarışları 14.00'da başlayacak ve 18.00'de sona erecek. Kocaeli'de ise yarışlar 18.00'da başlayıp 21.30'da tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

15 Temmuz Perşembe Kocaeli at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

15 Temmuz Perşembe Ankara at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138