16 Aralık 2021 Perşembe İzmir ve Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği at yarışlarında yeni bir gün daha başlıyor. Haftanın dördüncü gününde iki büyük şehirde gerçekleştirilecek olan koşular için binlerce kişi araştırmalarda bulunuyor ve en doğru tercihleri yapmak istiyor. 16 Aralık 2021 Perşembe İzmir ve Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri haberimizde yer alıyor.

TV 15.12.2021, 12:09 Burak ZİHNİ
16 Aralık 2021 Perşembe İzmir ve Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

Her gün yaşanan heyecanı ile takipçileri tarafından ilgiyle takip edilen altılı ganyanda yeni bir maraton daha başlıyor. İzmir ve Şanlıurfa'da koşulacak koşularla birlikte para kazanmak isteyen yarış severler de araştırmalarda bulunarak para kazanmaya çalışıyor. At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın İzmir ve Şanlıurfa'da koşulması planlanan yarışlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


 

16 Aralık Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Şanlıurfa yarışları 18:30'da başlayacak ve 21:30'da sona erecek. İzmir'de ise yarışlar 15.30'da başlayıp 18.00'da tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

16 Aralık Perşembe İzmir at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

16 Aralık Perşembe Şanlıurfa at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?