18 Aralık Cuma Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? Puan durumu

Türkiye'nin en şık büyük beden kadını olabilmek adına mücadele veren 7 iddialı yarışmacının kıyasıya mücadelesinde bir hafta daha geride kalıyor. Kendilerini jüri karşısında en yüksek puan almaları konusunda yapacakları tercihlerle kaderlerini belirleyecek yarışmacılardan bugün biri ödülün sahibi olacak. Zirve mücadelesinden kimin galip ayrılacağı merak konusu. Peki, Doya Doya Moda 18 Aralık Cuma kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 18.12.2020, 10:10 18.12.2020, 14:08 Burak ZİHNİ

TV8'de yayınlanan bölümleri ile adeta bir fenomen haline gelen ve 2. sezonuyla da adından söz ettiren Doya Doya Moda'da hafta sona eriyor. Ayşegül Toptaş ve Buket Köklü'nün katılımı ile daha da renklenen programda bugün bir yarışmacı adını ilk sıraya taşıyarak ödülün sahibi olacak. Diğer yandan kıran kırana rekabet giderek yükseliyor. Çünkü puanlar birbirlerine yakın ve son gün öncesindeki güncel tabloya bakıldığında her an her şey olabilir. Bu durum izleyicileri de ekran karşısına kilitleyecek. Dopdoly bir final daha seyircileri bekliyor. Peki, Doya Doya Moda 18 Aralık Cuma kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Buket yoktu puanlar fırladı!

Doya Doya Moda'nın dün yayınlanan bölümünde Buket Köklü ayak bileğindeki rahatsızlık sebebiyle programa katılamadı ve dünü pas geçmek zorunda kaldı. Bundan dolayı yarışta da geriye düştü. Değerlendirme nasıl yapılacak konusu henüz bilinmiyor ama bir gün eksik yarışmak önemli bir avantajı elinden aldı. Dünkü rekabette puanlar adeta tavan yaptı. Diş buğdayı konseptğnde yarışan 7 büyük beden kadın sadece 5 puanlık fire verdi. Ceren ve Özde 20, Rabia, Bahar ve Birben 19 puan aldı. Sonuncu Ayşegül ise 18 puanla günü bitirdi. Şimdi ise gözler bugünde.


 

Bugünkü adres Bakırköy

Doya Doya Moda'nın bugün yayınlanacak olan bölümünde yarışmacılar ikinci kez Pendik sokaklarında kıyafet arayışına girecek. 2 saatlik sürede en iyi tercihleri yapmak isteyen 7 iddialı kadın Kemal Doğulu konseptine göre seçimlerini gerçekleştirecek.


 

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


Doya Doya Moda 18 Aralık Cuma 2. sezon 115. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Doya Doya Moda 18 Aralık Cuma Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Buket Köklü: 5 + 7 + 8 + 0
  • Bahar Candan: 12 + 16 + 4 + 19
  • Birben Coşkun: 18 + 12 + 10 + 19
  • Rabia Ağca: 20 + 19 + 12 + 19
  • Ayşegül Toptaş: 7 + 14 + 14 + 18
  • Ceren Keskin: 12 + 6 +18 +20
  • Özde Karacan: 18 + 15 + 20 + 20

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir


Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138