2 Aralık Perşembe Ece Üner ile Susma izle | Kanal D canlı yayın ve Youtube izle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmayı sürdüren Ece Üner ile Susma'nın yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Haftanın beş günü boyunca yayınlanan bölümleri ile seyircileri ekran başına kilitleyen yapım yine gündeme oturacak. İşlenen konuları yeniden izlemek ya da kaçırdıkları yerleri seyretmek isteyenler sorgulamalarda bulunuyor. 2 Aralık Perşembe Ece Üner ile Susma izle alternatifleri haberimizde.

TV 02.12.2021, 15:02 03.12.2021, 15:30 Burak ZİHNİ
2 Aralık Perşembe Ece Üner ile Susma izle | Kanal D canlı yayın ve Youtube izle

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden bölümleri izleyenler tarafından ilgiyle izlenen Ece Üner ile Susma'da bir gün daha başlıyor. Ele alınan konuları, sürpriz konukları ve tanıklarının yanı sıra uzman isimlerin görüşleriyle yön verdiği gündem için herkesi ekran başına kilitleyecek. Haftanın yeni gününde yine adından söz ettirecek başarılı sunucunun ele aldığı konular ilgiyle takip edilecek ve her anı izlenecek. Yeni gelişmelere gebe yayına dair tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Eşi iş yerini bastı, dakikalarca darp edildi ve işsiz kaldı. Tuğba Sayılır çocuklarını görmek istiyor ve kabus dolu yıllarını canlı yayında anlattı. Melek Atmaca iki çocuğunun ölümünden sorumlu tuttuğu Ramazan ile yüzleşti. Ramazan, eşinin karnındaki bebeği tekmeledi mi? Ece Ergönenç platonik aşk mağduru. Samuray kılıçlı katil gibi bir kişi çıkmasından korktuğunu söyledi. Ece Üner ile Susma 2 Aralık 2021 Perşembe Kanal D canlı yayın ve Youtube izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.


 

Ece Üner ile Susma saat kaçta ve hangi kanalda?

Günün en çok seyredilen programlarından biri olarak ekranlardaki yerini alan Ece Üner ile Susma Kanal D'de yayınlanıyor. Başarılı sunucu ekibiyle birlikte saat 15.45'te seyircileriyle buluşuyor.

Ece Üner ile Susma 2 Aralık 2021 Perşembe izle 

Başarılı sunucu Ece Üner stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Ece Üner, bugün dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. Kanal D'de yayınlanan Susma programını internetten www.kanald.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz. 

 

Ece Üner kimdir?

21 Temmuz 1981'de İstanbul'da doğan Ece Üner, bir dönem CNN Türk'te genel müdürlük yapan Dinç Üner'in kızıdır. Liseyi Koç Özel Lisesi'nde bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji ve Tarih bölümlerinden 2003 yılında mezun oldu. Paris'te Sorbonne Üniversitesi'nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel'de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı. Üner, kariyerine 1999 yılında Koç Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde hem eğitim hayatına hem de stajyer olarak kariyerine başladı. 2003 Irak savaşı için yabancı haber çevirmeni olarak görev aldı. Bu dönemde Avrupa Birliği muhabiri oldu. Bir süre NTV'de çalıştıktan sonra 2006'da CNN Türk'ün spor servisinde çalıştı ve hafta sonu spor haberlerini sundu. Mart 2007'de CNN Türk'te Orkun Yazgan ile birlikte Yeni Gün isimli haber programını sunmaya başladı. Ağustos 2009'da Habertürk'e geçti. 2010'da Olduğu Gibi adlı tartışma programını, 2011'de ise Akşam Raporu isimli haber programını sunmaya başladı. 2012'den Aralık 2017'ye kadar Habertürk TV'deki Enine Boyuna isimli tartışma programını sundu. 6 Ocak 2014'ten itibaren Show Ana Haber bültenini sundu ve 5 Haziran 2015 tarihinde yerini Jülide Ateş'e bıraktı. Jülide Ateş'in Show Ana Haber spikerliğini bırakmasının ardından Ece Üner, 8 Ocak 2018'de tekrar bu görevi devraldı.


ece ünerKANAL D Tarihçesi

Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 22 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te normal yayına başlamıştır. Kanalın hisseleri 112 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın yurt dışındaki şubesidir. Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükte (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükte izlenebilmektedir. Kanal D Ana Haber Bültenini hafta içi Deniz Bayramoğlu sunmaktadır. Spor Gündemini Emre Tilev sunmaktadır. Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Bayanlar Baylar, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, İntikam, Kavak Yelleri, Yılan Hikayesi, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Ruhsar, Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Arka Sokaklar gibi diziler Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır.

Kanal, 21 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler için sesli betimleniyor, işitme engelliler için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor.

Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 (geniş ekran) yayına geçti. 21 Mart 2018 tarihi itibarıyla Demirören Medya Grubuna satılmıştır. 8 Eylül 2018 tarihinde logosunu tekrar değiştirmiştir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?