2021 Formula 1 (F1) Meksika Grand Prix'i (yarışı) sıralama turları saat kaçta ve hangi kanalda? Canlı izle

Dünyanın 1 numaralı motor sporları organizasyonu Formula 1'de heyecan devam ediyor. Sezonun son haftalarına girilirken iki pilotun rekabeti nefes kesiyor. Ayrıca diğer pilotlar da en iyi sonuçları ve puanları alabilmek adına elinden geleni yapıyor. Amerika kıtasına taşınan yarış tutkusu milyonlarca kişiyi ekran başına kilitleyecek. Yarınki yarış öncesinde gözler sıralama turlarına çevrildi. Sıkı yarış takipçileri de sıralama turlarını izleyebilmek adına sorgulamalarda bulunuyor. Peki, 2021 Formula 1 (F1) Meksika Grand Prix'i (yarışı) sıralama turları saat kaçta ve hangi kanalda? Canlı izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 06.11.2021, 08:37 20.11.2021, 08:51 Burak ZİHNİ
2021 Formula 1 (F1) Meksika Grand Prix'i (yarışı) sıralama turları saat kaçta ve hangi kanalda? Canlı izle

Milyonlarca kişi tarafından izlenmeye devam edilen Formula 1'de yeni hafta dün başladı. 10 pilot ve 20 markanın kıyasıya mücadelesinin sürdüğü zorlu sezonda Amerika Birleşik Devletleri GP'si sonrasında sıra Meksika'ya geldi. Dün gerçekleşen hazırlık turlarının devam edeceği günün sonunda sıra sıralama turlarına gelecek. Pilotlar yarın gerçekleşecek büyük yarış öncesinde yer alacakları cepleri belirleyecek sürelere imza atmak ve en iyi sonuçları elde etmek istiyor. Bu sebeple hatasız olmak zorundalar. F1 tutkınları da yayın bilgilerini öğrenmek adına sorgulamalarda bulunuyor. Her anında büyük heyecan yaşanacak. Peki, 2021 Formula 1 (F1) Meksika Grand Prix'i (yarışı) sıralama turları saat kaçta ve hangi kanalda? Canlı izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.


 

Formula 1 Meksika Grand Prix'i saat kaçta?

Autódromo Hermanos Rodríguez  pistinde gerçekleşecek olan yarışlar için ilk olarak hazırlık turlarında pilotlar ve markalar kendilerini test edecek. Bu etap yarın da sürecek ve ardından sıralama turlarına geçilecek. Burada alınacak sonuçlara göre büyük yarışın nasıl başlayacağı şekillenecek. Son zamanlarda parça ya da motor değiştirme sebebiyle bazı pilotlar son sıradan başladı ya da ortalarda kendilerine yer buldu. 4.304 kilometrelik 71 tur üzerinden gerçekleştirilecek yarışın yayın bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Formula 1 Meksika Grand Prix'i hazırlık turları
5 Kasım Cuma: 18.30 ve 22.00

Formula 1 Meksika Grand Prix'i hazırlık turları
6 Kasım Cumartesi 18:00


Formula 1 Meksika Grand Prix'i sıralama turları
6 Kasım Cumartesi: 21:00

Formula 1 Meksika Grand Prix (yarışı)
7 Kasım Pazar: 22:00

formula 1 meksika grand prix


 

2021 Formula 1 (F1) ABD yarışı antrenman ve sıralama turları canlı izle

Cuma gününden itibaren yapılacak olan antrenmanlar ve sıralama turları internette günün en çok araştırılan konularından biri olarak gözümüze çarpıyor. Saran Medya’nın sahibi olduğu S Sport, Digitürk, DSmart ve Turkcell Tv+ platformlarında HD olarak yayın hayatını sürdürüyor. Premier Lig, NBA, Formula 1, Moto GP, ATP 500 gibi pek çok önemli spor organizasyonunu izleyicilerle buluşturan S Sport, Digiturk, TiviBu ve D-Smart platformları üzerinden yayınlarını yapıyor. S Sport Digiturk 85., D- Smart 78., TV + 77. ve Tivibu 74. kanalda izleyicilerde buluşuyor.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?