25 Ocak - 29 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları kimdir? Haftanın gelin ve kayınvalideleri

FOX TV ekranlarında yayınlanan bölümleriyle hafta içi günlerinde hem lezzet savaşına sahne olan hem de eğlencesiyle izleyenleri eğlendiren Zuhal Topal'la Sofrada başlıyor. Bugünden itibaren ekranlara taşınacak olan programda gözler yeni takımlara çevrildi. Peki, 25 Ocak - 29 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları kimdir? Haftanın gelin ve kayınvalideleri haberimizde yer alıyor.

TV 25.01.2021, 14:38 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada 25-29 Ocak yarışmacıları kimdir? Haftanın gelinleri ve kayınvalideleri bugün tanıtılacak. Renkli isimlerin beş gün boyunca hünerlerini sergileyip puanlarını verdikleri programın son sözünü bir kez daha güzel sunucu Zuhal Topal söyleyecek ve 15 bin liranın sahibi belli olacak. Şimdiden büyük bir sabırsızlık içerisinde olan binlerce izleyici arştırmalarına da başladı. Özellikle ilk gün yarışmacısının gösterildiği fragmanlarda büyük bir heyecan yaşanıyor ve gelinler ile kayınvalideleri tanımak adına birçok sorgulama gerçekleştiriliyor.


Geçen hafta kim kazandı?

Pazartesi günü başlayan 105. haftasındaki galibi merakla bekleniyordu. Kıyasıya bir yarışa sahne olan beş bölümde kayınvalideler ve gelinler kozlarını paylaşıp en yüksek puanları alabilmeye çalıştı. Bazıları başardı bazıları başaramadı. Kıran kırana mücadelenin son gün puanlarını Zuhal Topal açıkladı ve ardından sıralama belli oldu. Haftanın son gün yarışmacısı Hatice Kumaş 15 bin liranın sahibi oldu ve kayınvalidesiyle birlikte parayı bölüştü. Genç gelin kendisine verilen sürede en iyi şekilde performansını gösterdi ve adını şampiyonluğa yazdırmayı başardı.


 

Zuhal Topal'la Sofrada formatı ve konusu

Türkiye ve dünya mutfağından birçok lezzet ile yarışmaya katılabilen yarışmacılar kendi günlerinde yarışıyor. Haftanın yemeği olarak belirlenen tercihin yanısıra gelin ve kayınvalidelerin hazırladıkları menü için mutfağa geçiliyor. Gelinler 2.5 saatlik sürede ellerinin marifetini konuşturmak için kolları sıvıyor,  önlüklerini takıyor ve ocaklarının başına geçiyor. Bu sırada sürenin bir bölümünde kayınvalideler makul ölçüde gelinlerine yardım ediyor. Diğer taraftan ise rakibeler ve Zuhal Topal ağırlanıyor. Masa düzeni ve yemeklerin hazır olması şart. Alınan puanlara Zuhal Topal da kendi notunu ekliyor ve birinci cuma günü açıklanıyor.


 

 Zuhal Topal'la Sofrada Suzan Gökmenler

Zuhal Topal'la Sofrada Gül Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Gülşen Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Hülya Karaca Ataş

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Marhan

Zuhal Topal’la Sofrada Şahide Karageç

Zuhal Topal’la Sofrada Merve Uzal Çelik

Zuhal Topal’la Sofrada Yasemin İnce

Zuhal Topal’la Sofrada Rukiye Sadıkova

Zuhal Topal’la Sofrada Tuğçe Kaya

zuhal topal'la sofrada maysa kaya

zuhal topal'la sofrada nuray korkusuz

zuhal topal'la sofrada merve dilan zengin

zuhal topal'la sofrada Zeynep Kübra Erdal

zuhal topal'la sofrada Nazlı Kübra Keleş

 

Zuhal Topal'la Sofrada Bilge Aslı Erkuş

Zuhal Topal'la Sofrada Sibel Terzioğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Figen Acar

Zuhal Topal'la Sofrada Ariz

Zuhal Topal'la Sofrada Melike Tuncel

Zuhal Topal'la Sofrada 18 Ocak - 22 Ocak 2021 yarışmacıları

  • 25 Ocak 2021 Pazartesi:
  • 26 Ocak 2021 Salı: 
  • 27 Ocak 2021 Çarşamba: 
  • 28 Ocak 2021 Perşembe: 
  • 29 Ocak 2021 Cuma: 
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?