27 Ekim Çarşamba Esra Erol'da tek parça tamamını full Youtube izle | Esra Erol'da bugün neler oldu?

ATV'nin öğle sonrasını akşam saatlerine bağlayan programı Esra Erol'da bugün yayınlanacak olan yeni bölümüyle ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden çarpıcı konuları, skandal dosyaları ve mutlu eden haberleri ile gündeme oturan güzel sunucu Esra Erol yine çözüme kavuşabilmek adına mesai arkadaşlarıyla birlikte yoğun çaba harcayacak. 27 Ekim Çarşamba Esra Erol'da izle alternatifleri haberimizde bulunuyor.

TV 27.10.2021, 14:57
27 Ekim Çarşamba Esra Erol'da tek parça tamamını full Youtube izle | Esra Erol'da bugün neler oldu?

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmaya devam eden Esra Erol'da yeni bir günde daha izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdürüyor. Esra Erol milyonlarca kişi tarafından seyredilen canlı yayında yine adından söz ettirecek konularla birlikte ülke gündemine oturacak. Son bölümde yaşananların herkesi ekran başına kilitlediği anların ardından sıra bugüne geldi. Hafta ortasında yalşanacaklar sabırsızlıkal bekleniyor. Esra Erol'da 27 Ekim Çarşamba tek parça tekrar yayın izle alternatifleri haberimizde. Siz de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Dün neler oldu?

Hatice Hanım herkesin evladının herkese olduğunu, ateşin düştüğü yeri yakacağını, çocuklarını güzel yetiştirdiğini ama aklını çalanların çok olduğunu, işi gücü olan erkekleri herkesin aradığını dile getirdi. Hatice Hanım bunun Sedanur için geçerli olmadığını, babası mezardan gelse canını vereceğini ama yine de asla dedi. Hatice Hanım, oğlu ile gelininin acilden geldiğini bir şeyler anlattığını, yengesinin de evde olduğunu, bu ne anlatıyor utandım dediğini, gelininin benim taşım var taş düşürüyorum dediğini, dakika başı kuyumcuya gittiğini iddia etti. Hatice Hanım gelini ile 12 gün aynı evde yaşadıklarını, oğlunun tarlaya gelip bile yardım etmemeye başladığını söyledi. Hatice Hanım ancak ölürse susacağını dile getirip oğlunun rol yapmamasını belirtti. Hatice Hanım, altınları alınan kişinin annesi olan Zürriyet Hanım’ın bağlanmasını istedi. Esra Erol, Sedanur’un daha çocuk yaşta olduğunu ama hamilelik yaşadığını, bu evliliği bir araya getirenin büyükler ve aileler olduğunu dile getirdi.


 

Esra Erol 27 Ekim Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü


esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?