30 Eylül 2021 Perşembe Ankara ve İzmir At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında haftanın dördüncü günü başlıyor. İzmir ve Ankara gibi iki büyük şehirde gerçekleştirilecek olan koşular altılı ganyan severleri de internet karşısına kilitliyor. Doğru seçim yapmak isteyenler sorgulamalarda bulunarak para kazanmaya çalışıyor. Peki, 30 Eylül 2021 Perşembe Ankara ve İzmir At Yarışı Tahminleri beli oldu mu? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 29.09.2021, 07:45 Burak ZİHNİ
30 Eylül 2021 Perşembe Ankara ve İzmir At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

Her gün yaşanan heyecanı ile takipçileri tarafından ilgiyle takip edilen altılı ganyanda yeni bir maraton daha başlıyor. İzmir ve Ankara'da koşulacak koşularla birlikte para kazanmak isteyen yarış severler de araştırmalarda bulunarak para kazanmaya çalışıyor. At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın İzmir ve Ankara'da koşulması planlanan yarışlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


 

30 Eylül Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Ankara yarışları 14.30'da başlayacak ve 18.00'de sona erecek. İzmir'de ise yarışlar 17.15'te başlayıp 21.30'da tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

30 Eylül Perşembe İzmir at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

30 Eylül Perşembe Ankara at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138