4 Ekim 2021 Pazartesi Kocaeli ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenmeye devam eden at yarışlarında yepyeni bir hafta daha başlıyor. İki büyük şehir Kocaeli ve Bursa'da gerçekleştirilecek olan koşular hakkında altılı ganyan severler de sorgulamalarda bulunup para kazanmak istiyor. 4 Ekim 2021 Pazartesi Kocaeli ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

TV 03.10.2021, 07:37 Burak ZİHNİ
4 Ekim 2021 Pazartesi Kocaeli ve Bursa At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Her gün binlerce kişiyi peşinden sürükleyen at yarışları için bugün de yeni bir maraton başlıyor. Kasasını para doldurmak isteyenler sürekli olarak hazır kupon, banko tahmin ve at yarışı programı arıyor. Google üzerinde gerçekleştirilen sorgulamalarda da kesin sonuç bulmak adına gayret gösteriliyor. Kocaeli ve Bursa'daki koşularda kazanabilecek, sürpriz yapabilecek ve kazandırabilecek atları sizler için derledik.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Kocaeli'da koşulması planlanan iki şehir için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.

Altılı Ganyan'da heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 4 Ekim 2021 Pazartesi günü Kocaeli ve Bursa'daki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki Kocaeli ve Bursa at yarışlarında hangi atlar favori? 4 Ekim 2021 Pazartesi günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 4 Ekim 2021 Pazartesi Kocaeli altılı sonuçları. 4 Ekim 2021 Pazartesi Bursa altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 4 Ekim 2021 Pazartesi günü Kocaeli ve Kocaeli'daki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri

Gazete Damga'da yeni günün tahminleri hazır. 4 Ekim 2021 Pazartesi günü Kocaeli ve Bursa'daki at yarışlarının editör tahminleri editörler aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun.

4 Ekim 2021 Pazartesi Kocaeli At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)
 

4 Ekim 2021 Pazartesi Bursa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138