4 Kasım 2021 Perşembe İzmir ve Ankara At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenmeye devam eden at yarışlarında yeni bir gün daha başlıyor. İki büyük şehirde gerçekleşecek koşularla birlikte binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Altılı ganyan takipçileri en doğru seçimleri yapabilmek adına sorgulamalarda bulunuyor. 4 Kasım 2021 Perşembe İzmir ve Ankara At Yarışı Tahminleri haberimizde yer alıyor.

TV 03.11.2021, 07:02 Burak ZİHNİ
4 Kasım 2021 Perşembe İzmir ve Ankara At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

Her gün yaşanan heyecanı ile takipçileri tarafından ilgiyle takip edilen altılı ganyanda yeni bir maraton daha başlıyor. İzmir ve Ankara'da koşulacak koşularla birlikte para kazanmak isteyen yarış severler de araştırmalarda bulunarak para kazanmaya çalışıyor. At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın İzmir ve Ankara'da koşulması planlanan yarışlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


 

4 Kasım Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Ankara yarışları 13.30'da başlayacak ve 17.30'da sona erecek. İzmir'de ise yarışlar 18.00'de başlayıp 21.30'da tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.


4 Kasım Perşembe İzmir at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

4 Kasım Perşembe Ankara at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?