4 Şubat 2021 Perşembe Doya Doya Moda puanları | Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu?

TV8'in ilgiyle izlenen ve 2. sezonunda da yoluna tüm hızı ile devam eden Doya Doya Moda'da dördüncü gün başlıyor. Birbirinden iddialı 7 erkek ve 7 kadının mücadelesinde artık son iki bölüm ve rekabet giderek kızışıyor. Belirlenen konsept ve verilen bütçe ile en yüksek puanı almak isteyen yarışmacıların performansları merakla bekleniyor. 4 Şubat 2021 Perşembe Doya Doya Moda puanları haberimizde yer alıyor. Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu? İşte detaylar...

TV 04.02.2021, 12:39 05.02.2021, 12:55 Burak ZİHNİ

Kadınların tarz, erkeklerin stil danışmanı ve ekranların da yıldızı olan Doya Doya Moda'nın 2. sezon 149. bölümü bugün başlıyor. Her geçen gün daha da fazla kızışan puan savaşı sebebiyle giderek artan birincilik mücadelesinde final öncesi son bölüm nefes kesecek. 7 erkek ve 7 kadının birbirleri ile olan yarışlarında bugün alınacak puanlar da villada birinciliği ve elenme konusundaki belirleyiciliğini ortaya koyacak. Herkes ilk sıraya adını yazdırmak istiyor. 4 Şubat 2021 Perşembe Doya Doya Moda puanları haberimizde yer alıyor. Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu? İşte detaylar...


Konsept dans gecesi

Dün yayınlanan bölümle birlikte puanlarını alan yarışmacılar için yeni konsept açıklandı. Buna göre 7 erkek ve 7 kadının mücadelesine bugün ev sahipliği yapacak ilçe ise Bakırköy. Dans türünü seçip sergilemek zorunda olan yarışmacıların, eşleriyle birlikte uyumlu bir halde podyumda yer almaları gerekiyor. Yayınlanan fragmanda birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı. Heyecanlı bir yarış daha sizleri bekliyor.


Üç birinci var!

Doya Doya Moda'nın yayınlanan son bölümünde yarışmacılar kıyasıya bir yarış içerisindeydi. Kızlarda bir, erkeklerde ise iki tam puan alan yarışmacı vardı. Özde, Erhan ve Adnan firesiz kapattıkları günün ardından bugün de performanslarını sürdürmek istiyor. Tuğçe 16 puanla ikinci olurken Rabia ise 15 puan aldı ve üçüncü basamakta kendine yer buldu. Erkeklerde de Batıcan 19 puanla ikinci oldu. 17 puanlı Emre de günü üçücnü bitirdi.

selin esra arslanbaş

selin esra arslanbaş

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir


 

Doya Doya Moda 4 Şubat 2021 Perşembe Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının ve onlar eşlik eden 7 erkeğin moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

 • Selin Esra: 10 + 6 + 10
 • Rabia: 19 + 9 + 15
 • Özde: 17 + 20 + 20
 • Tuğçe: 18 + 16 + 16
 • Ceren: 18 + 11 + 7
 • Bahar: 6 + 13 + 6
 • Birben: 15 + 11 + 10
 • Ahmet: 7 + 0 + 10
 • Batıcan: 17 + 16 + 19
 • Ali Nail: 13 + 17 + 13
 • Emre: 16 +11 + 17
 • Adnan: 17 + 15 + 20
 • Mehmet: 4 + 19 + 12
 • Erhan: 7 + 19 + 20

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Ivana Sert, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 15:00'de başlamaktadır.


 

Doya Doya Moda Özde Karacan kimdir?

Mersin'den katılıyor. 28 yaşında. Takı ve aksesuar işi yapıyor. 10 Mart 2020 Doya Doya Moda'ya dahil olan ve kendine ait takı aksesuar mağazası olan yeni yarışmacı Özde Karacan, giyimiyle jürinin dikkatini çekmişti. ‘’Haftanın birincisi ben olacağım. Modayı ve giyinmeyi kızlara öğreteceğim’’ sözleri ile iddiasını ortaya koyan Özde, katıldığı ilk hafta birinci olarak altın kolyeyi kazanmıştı. Özde Karacan, Nisan ayından beri programda yoktu. Doya Doya Moda Özde, yarışmadan elenmedi. Geçtiğimiz haftalarda midesinden ameliyat olduğu açıklanan Özde'nin doktor tavsiyesi ile evde istirahat etmesi gerektiği ve bu nedenle de yarışmaya gelemediği açıklandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?