9 Eylül 2021 Perşembe Ankara ve İzmir At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında yeni bir gün daha başlıyor. Haftanın dördüncü gün koşularına ev sahipliği yapacak olan İzmir ve başkent Ankara için sorgulamalar gerçekleştiriliyor. Para kazanmak isteyen altılı ganyan sevenler de hazır kuponlar ve tahminler bulabilmek adına soluğu internette alıyor. 8 Eylül 2021 Perşembe Ankara ve İzmir At Yarışı Tahminleri sizlerle...

TV 08.09.2021, 07:05 15.09.2021, 06:03 Burak ZİHNİ
9 Eylül 2021 Perşembe Ankara ve İzmir At Yarışı Tahminleri (izle) - TAY TV ve TJK TV

9 Eylül at yarışı tahminleri sabırsızlıkla araştırılıyor. Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında haftanın dördüncü günü başlıyor. Pazartesiden bu yana devam eden maratonda binlerce kişi hem televizyon hem de internet karşısında sorgulamalar gerçekleştirerek para kazanmak istiyor.  At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın İzmir ve Ankara'da koşulması planlanan yarışlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


9 Eylül Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Ankara yarışları 14.30'da başlayacak ve 18.00'de sona erecek. İzmir'de ise yarışlar 17.45'te başlayıp 21.30'da tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

9 Eylül Perşembe İzmir at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

9 Eylül Perşembe Ankara at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138